Mělo by být hCG vyšší?

mimino17
1. srp 2022

Nedalo mi to a dnes jsem si změřila HCG. Vyšlo mi 3,1 U/l. Dnes je 1.8., ms očekávám cca 5.-6.8. Prosím napište mi vy, které to máte líp zmáklé, jestli je to tak nějak normální nebo už by v krvi v těchto dnech mělo být vyšší. Díky🙂

katherine177
1. srp 2022

@mimino17 mohu prosím vědět ,čím jste měřila to HCG?

mimino17
autor
1. srp 2022

@katherine177 pracuji v biochemické laboratoři

aselluska
1. srp 2022

Do hodnoty 5 U/l je výsledek negativní.

tasimia
2. srp 2022

@mimino17 bohužel negativní..

kkacca
2. srp 2022

Tenhle vysledek se považuje za negativni, ale nějak to vždy musí začít 🙂 takže zkus za dva dny a uvidis

lachtanice86
2. srp 2022

@mimino17 tato hodnota je negativní. Počkej do termínu ms

krisstina93
2. srp 2022

To je negativní výsledek, 4 dny před ms už by tam něco být mělo, přecejenom 10dpo už mnohdy vychází na testech duchové, ale na lepší výsledek budeš muset počkat do termínu ms.

lenkabake
2. srp 2022

@mimino17 veď keď pracuješ v labáku, máš aj referenčné hodnoty. Zopakuj si v deň ms

mimino17
autor
2. srp 2022

@lenkabake díky, no u nás je právě za negativní považováno <0,2. Ale jinak hodnotit to může pouze lékař, já do toho moc nevidím. Tak se ptám spíš na vaše zkušenosti ze života🙂

zmrzlinka
2. srp 2022

@mimino17 já jsem u druhého těhotenství měla týden před MS hodnotu 235

mimino17
autor
2. srp 2022

@zmrzlinka no tak uvidíme za pár dnů. Buď se zpozdila ovulace nebo z toho nic nebude. Jen mě zarazilo, že hcg není nulové, takže něco se musí odehrávat.

bejuna29
2. srp 2022

po SP jsem lítala na odběry HCG, špatně mi klesalo, kolísalo... když jsem se dostala na cca 3,1 U/l, prohlásili to za negativní hodnotu...

betthany
4. srp 2022

Nic se odehravat nemusí. Hladina hcg se v těle normalne vyskytuje, ale do 5 se to považuje za negativní co se tyče těhotenství.

aselluska
4. srp 2022

@mimino17 proto jsou těhotenské testy od hodnoty 10. Do hodnoty 5 se běžně během cyklu vyskytuje.

mimino17
autor
6. srp 2022

@betthany tak zřejmě se opravdu něco odehrává a nejspíš jsem zachytila úplný začátek 🙂 dnes očekávám ms a test z moči takto.

mimino17
autor
6. srp 2022

Já si právě myslím, že normálně by hcg mělo být nulové nebo maximálně do těch 0,2.. určitě ne v jednotkách. Může ho zvednout těhotenství nebo některé druhy nádorů. Jistá si tím teda uplne nejsem.

katherine177
6. srp 2022

@mimino17 to vypadá dobře 🍀

susmevem
6. srp 2022

@mimino17 ... tohle každopádně duch není, takže jsi měla možná ovulaci později...🙂. Vypadá to moc pěkně, držím palce 🙂

betthany
7. srp 2022

@mimino17 Každý to má jinak.🙏🏻 Ale tohle už vypadá dobře, hodně stesti.🙂

mimino17
autor
7. srp 2022

Děkuji, holky. Myslím, v týdnu ho zase ze zvědavosti přeměřím z krve. Ale už začínají i nevolnosti, tak to asi bude na dobré cestě. Ale bolí mě teda břicho pořád.

berushe14
8. srp 2022

@mimino17 tak to jsem zvědavá. Mate super ze to takhle můžete sledovat i z krve

mimino17
autor
8. srp 2022

@berushe14 to jo, ale nechci se zase nějak moc často píchat :D tak zmerim ještě jednou pro svůj klid a pak už končím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru