Měly jste nízké hCG a byly těhotné?

miluskah
29. kvě 2017

Ahoj holky, stalo se vám některé, že jste měla nízké hcg a byla jste těhotná? Já když to počítám, tak 12 den po oplodnění jsem měla hcg 1,7, to je asi blbost být těhotná????? Mám 12 dní zpoždění, ale v životě se mi to nestalo, takhle dlouhé zpoždění. Prosím o zkušenosti, děkuji 🙂

misula29
29. kvě 2017

@miluskah tvoje hodnota je negativní. Všechno je jednou poprvé .Taky záleží jestli to bylo opravdu 12 dní od oplodnění

miluskah
autor
29. kvě 2017

No to právě nevím, ale 18.5. jsem to měla dostat a přijde mi divný, že bych měla tak dlouho ovulaci, že před menstruaci a ovulace? To asi ne vid.

valeri10
29. kvě 2017

@miluskah zpoždění může být i z důvodu anovulacniho cyklu.dva anovulacni cykly za rok jsou v pořádku.

tortojs
29. kvě 2017

Hodnota je téměř negativní. Pozitivní se bere až od 5, někde až 20 jednotek. Zpoždění může mít mnoho příčin a je třeba ho řešit s lékařem.

miluskah
autor
29. kvě 2017

To já řeším, že pichl mi injekci a když to do týdne nedostanu, ale tak mám přijít.

miluskah
autor
31. kvě 2017

Tak tři dny po injekci a nic, no pouze poboliva i břicho, trochu bílý hustý výtok a hrozně se mi teď nalily prsa a bolí mě bradavky, divný co?????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru