• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Měly jste pozitivní test a přesto nebyly těhotné?

10. února 2014 
Má menstruace má spoždění již 24 dní. Dnes jsem dělala těhotenský test a vyšel pozitivně, dvě tučné čárky. Pozitivnímu výsledku se mi však nechce věřit. Syna máme po IVF a v loňském roce jsem prošla třemi neůspěšnými trasféry za úspěchem dalíšího miminka, poslední byl v prosinci. Má někdo podobnou zkušenost? Měly jste pozitivní test a přesto jste těhotné nebyli?
10. únor 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi natom nieco bude ked ms meska a test je pozitivny.nevyznam sa do takych veci co sa tyka ivf a tak ale mozno ze je mozne tehotenstvo.chce to asi ist na gyndu.
10. únor 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kdyby vyšel duch, dalo by se spekulovat...Ale tehu test je citlivy na HCG který se produkuje pouze v těhu, takže tlustice podle mě znamená jediné....
10. únor 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Falešná pozitivita testu (žena není těhotná, ale test vyjde pozitivně) může mít tyto příčiny:

•Přítomnost krve a bílkovin v moči může způsobit, že kvalitativní stanovení hCG v moči je falešně pozitivní.
•Některé léky, jako antiepileptika, léky proti Parkinsonově chorobě, léky na spaní, sedativa, mohou způsobit falešnou pozitivitu testu.
•Některá onemocnění (trofoblastické choroby) mohou způsbit zvýšení hCG.
10. únor 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek