• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Měly jste tabletku Escapelle a přesto jste otěhotněly?

3. srpna 2014 
Zdravím zajímalo by mě kolik je tu maminek/žen co měly tabletku escapelle a přesto jsou/byly těhotné. Do kolika hodin po "nehodě" jste si ji vzaly a kdy jste přišly na //. Víte proč Escapelle selhala? Díky za info ;)
15. dub 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sailah Nevím, jestli je ti to ještě k něčemu dobré, ale já jsem jedna z těch co hledáš :slight_smile: Sice mi ani doktorka na gynekologii nevěří, že je to možné, ale jsem si 100% jistá. Milovali jsme se jen ten jeden den (víc než týden před ani cca týden po ne), shodou okolností to byl podle zpětného výpočtu (měla jsem dost pravidelný cyklus) zrovna úplně nejplodnější den cyklu :slight_smile: A tabletku jsem si vzala cca 8 hodin po. Byla jsem ale přesvědčená, že zabrala, takže jsem všechny divnosti připisovala vedlejším účinkům a test jsem si dělala až necelý týden po vynechání menstruace (cca 3 týdny po užití Escapelle). No každopádně mám termín v prosinci a děsně se těším na to mrně, který tak moc chtělo na svět :slight_smile:
21. črc 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gratuluji....:slight_smile: mě přeci jen tabletka zabrala.... dnes mohu říct bohužel... :-/
3. srp 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek