• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Měly jste těhotenské příznaky ještě než vyšel test?

7. listopadu 2007 
Ahoj všem,
chtěla jsem se optat jestli mohu otěhotnět,když jsem dva měsíce nedostala menstruaci a máme nechránění sex.Dělala jsem si každý týden test na gravitidu, ale byl pokaždé negativní.Byla jsem nemocná a nastydlí spodek a nevím jestli to nebylo kvůli tomu,že jsem nedostala menstruaci.Už třetí den mě bolí prsa a mám menší bolesti podbříšku,ale menstruace pořád nikde. :slight_smile:
31. říj 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczko, já jsem to nějak v sobě cítila dřív než jsem si udělala testíky /3/ :slight_smile: Měla jsem tlaky v podbřišku, jako bych to měla dostat, pořád jsem lítala na záchod a taky jsem byla neustále děsně ospalá, což jsem vlastně i teď a je to čím dál tím horší. Bublinka -mimísek mi nastavil budíka pěkně od čtyř do pěti hodin, i když normálně vstávám v půl šestý, takže chodím ve dne jak náměsíčná a vypadám jak zmačkaný papír od sekaný :grinning: :grinning:
31. říj 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chtela sem se zeptta jestli je mozne ze bych byla tehotna i kdyz ma ms???
31. říj 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Zdravím holky-na tyto stránky mě upozornila má kamarádka a jsou fakt suprr.Jsem zdrav.sestra a bohužel se taky nemůžu dočkat mimča :frowning2: Jsem rozvedená a 1.dítě už mám,jenomže ted mám nového přítele a rok se už pokoušíme a NIC(musím taky napsat že před 5léty prodělal těžkou operacia prodělal spostu RTG záření,tak mám strach aby byl plodný) 3 dny mám zpoždění, tak jsem zvědavá...............ale myslím si,že to zapříč.nervíky :cry: držte mi palečky-Hezký den :slight_smile:
7. lis 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruskaaa-ahoj,do 3 měsíce,můžeš mít menstruaci :wink:
7. lis 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek