Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Menstruace mimo běžný cyklus, pozitivní test

carmenz
3. bře 2016

Ahoj dámy,

omlouvám se, ale jsem děsně nerozhodná a nevěděla jsem, do které diskuse příspěvek přidat, a tak zakládám novou 🙂 Jsem totiž jak na trní! Tento měsíc mi nepřišla MS - po cca týdenním zpoždění jsem si dělala test (Mamatest) a byl negativní. Posléze jsem v průběhu druhé půlky února krvácela dvakrát - špinění, které se změnilo i v krvácení, pocity jako při MS, trochu silnější bolesti a výkyvy nálad. Na začátku tohoto týdne jsem si pro sichr udělala test - a jasné dvě čárky. Dnes jsem byla u doktorky, ale na UTZ nic. Mám čekat do příštího pátku, kdy půjdu i na krev, ale to snad nevydržím 🙂 Máte nějakou podobnou zkušenost? Trochu se bojím, jestli nešlo o počáteční těhotenství a samovolné vypuzení, ale netuším, jak dlouho se hcg v krvi potom drží a ty čárky byly dost jasné. Pro jistotu jsem se testovala i dnes, stále stejně silné čárky 🙂 Doktorka to brala automaticky, že jsem těhotná, nad krvácením se tolik nepozastavovala, jen říkala, že do 5 týdnu taky nemusí vidět vůbec nic. To je situace todleto 🙂

jge
3. bře 2016

S krvacenim zkusenost nemam, ale mohu potvrdit, ze do 5 tydne na UTZ nic videt neni, tak hlavu vzhuru! 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli