Menstruace mimo běžný cyklus, pozitivní test

carmenz
3. bře 2016

Ahoj dámy,

omlouvám se, ale jsem děsně nerozhodná a nevěděla jsem, do které diskuse příspěvek přidat, a tak zakládám novou 🙂 Jsem totiž jak na trní! Tento měsíc mi nepřišla MS - po cca týdenním zpoždění jsem si dělala test (Mamatest) a byl negativní. Posléze jsem v průběhu druhé půlky února krvácela dvakrát - špinění, které se změnilo i v krvácení, pocity jako při MS, trochu silnější bolesti a výkyvy nálad. Na začátku tohoto týdne jsem si pro sichr udělala test - a jasné dvě čárky. Dnes jsem byla u doktorky, ale na UTZ nic. Mám čekat do příštího pátku, kdy půjdu i na krev, ale to snad nevydržím 🙂 Máte nějakou podobnou zkušenost? Trochu se bojím, jestli nešlo o počáteční těhotenství a samovolné vypuzení, ale netuším, jak dlouho se hcg v krvi potom drží a ty čárky byly dost jasné. Pro jistotu jsem se testovala i dnes, stále stejně silné čárky 🙂 Doktorka to brala automaticky, že jsem těhotná, nad krvácením se tolik nepozastavovala, jen říkala, že do 5 týdnu taky nemusí vidět vůbec nic. To je situace todleto 🙂

jge
3. bře 2016

S krvacenim zkusenost nemam, ale mohu potvrdit, ze do 5 tydne na UTZ nic videt neni, tak hlavu vzhuru! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru