Menstruace nebo uhnizďování?

ndolakova
22. led 2017

Ahoj holky,nikde jsem nenašla odpověď na mou otázku,proto zakladam novou diskuzi. S pritelem se snazime o mimi. Jsem 25DC,ovulace prověhla 13DC (cyklus mam 26 dni) spali jsme spolu skoro kazdy den.. 22DC(9dni od ovulace) jsem zacala mit strasne bolesti bricha,az krece a prisla Ms(ktera ma prijit az 26dc-tedy dostala jsem to 5 dnipred ocekavanou) zezacatku to bylo slabe svetle ruzove,odpoledne se to rozjelo svetle cervena krev +hnede spineni.-nebyla to klasicka ms,vypada jinak..toto trvalo dva dny,a dalsi dva dny uz jen hnede spineni spinim jeste ted.. jine zmeny na sobe nepozoruji,krome te bolesti briska a bolesti zad..ma otazka zni zda jde o predcasnou ms nebo uhnizdovani? Nechci byt zklamana,ale chci slyset nazory,jestli nekdo take prozil toto krvaceni pri uhnizdovani a objevil pak dve carecky na testu,nebo pri uhnizdovani opravdu nastava jen hnede spineni a probihal potrtat...v utery to mam dostat a pokud nedostanu nevim,jestli ma cenu delat test..at nejsem zklamana..tisickrat vam dekuju za odpovedi,zkusenosti a nazory..nechci pusobit jako poblaznena,jen me to vydesilo ms mam vzdy pravidelnou bez jakehokoliv drivejsiho spineni ...v pondeli jsem byla u p.gynekolozky a ta mi rekla ze sliznice je krasne narostla a pokud se neco uhnizduje,uhnizduje se "mu" dobre..a pak dva dny od jeji navstevy nastaly tyto "problemy"

pavlin888
25. led 2017

@misulinka44 Moc dekuji,ja tady byla tak zmatena ze vsech tech dotazu a odpovedi,uvidime jak to bude. Pekny den preji 🙂

lory303
25. led 2017

@misulinka44 může být uhnizdovaní i 5DPO ? já 5DPO hnědě špinila po sexu.. nikdy před tím se mi to nestalo. Díky za odpověd.

misulinka44
25. led 2017

@lory303 no je to dost brzo,spise byva růžové spineni.. ale ano mozne to je.. spis bych se ale priklanela k tomu,ze to bylo spis spineni po sexu... prokrveny cipek atd... kazdopadne uvidis za par dni;)

lory303
25. led 2017

@misulinka44 aha, takže spise ruzove spineni jo? tak to jsem bez nadeje ☹ já spinila hnede jeste jeden den po sexu, ale jen trosku... ale asi to bude fakt tim prokrvenim. ach jo.

misulinka44
25. led 2017

@lory303 dokud neprijde ms je nadeje vzdycky... neves hlavu,drzim palce🙂 at ms nedojde

lory303
25. led 2017

@misulinka44 děkuji 🙂

heduskak
25. led 2017

@lory303 ja mela 5-6DPO ruzovy flek na papiru ale cetla jsrm ze muze byt i do hneda 😉

lory303
25. led 2017

@heduskak a byla jsi těhu, jo? to jsi mě potěšila 🙂 já mám dnes 4 dny před MS a zase hnědě špiním ,ale jen trošku.

heduskak
25. led 2017

@lory303 mela jsem to,ted v patek a 30.1 ma prijit MS tak snad mi neprijde 😉 jen jsem si to pak hledala a je to uhnizdovani 😉

pavlin888
25. led 2017

@heduskak drzim palce at to vyjde,ja cekam ze to v sobotu tez neprijde 🙂

lory303
25. led 2017

@heduskak budu držet palce at nedorazí 🙂 test dělat nebudeš?

lory303
25. led 2017

@pavlin888 Ahoj, měla jsi taky špinění po ovulaci? 🙂 držím taky palce at ti to vyjde 🙂

pavlin888
25. led 2017

@lory303 Ahoj mam to poprve tak asi jo,nikdy jsem nespinila pred menstruaci a jsem taaaak nafoukla,nevim,budu doufat a kdyz nic tak jedeme dal 🙂

heduskak
25. led 2017

@lory303 az v pondeli v den MS udelam ale uz hodinu me boli spodek tak snad naprijde mrcha :-/ ale je to uplne jina bolest, hlavne u ms nemam nikdy bolesti jen poprve po porodu jsem mela.
@pavlin888 dekuji a taky drzim palce ze ti nedorazi 👍

pavlin888
27. led 2017

Tak prisla mrcha v cele sve krase,tak jsem teda sla do lekarny pro kyselinu listovou,zinek,vitamin e a ovulacni testy :D nasazuji vsechny zbrane :D

ndolakova
autor
28. led 2017

Ja stale nic,uz 5den zpozdeni, testy byly prvni a druhy den zpozdeni negativni,od te doby jsem dalsi nedelala...nevim,zda to spineni co jsem mela mam brat jako ms,nebo ne...zitra si udelam test a v pondeli cinknu dr.

ndolakova
autor
28. led 2017

@pavlin888 tak dejte vedet,co dAlsi mesic🙂)

pavlin888
29. led 2017

@ndolakova urcite dam,jsem v plne zbroji :D

heduskak
29. led 2017

Me se dneska pridala bolest podbrisku, zitra by mela MS prijit ale doufam ze neprijde 🙂 jinak mam uz asi tyden vytok jako jsem mela u syna cele tehotenstvi. a v utery nebo stredu udelam test 🙂

brussali
29. led 2017

@heduskak ahoj, můžu se zeptat, jakého typu byl ten vytok? Zítra to mám taky dostat a vcera a dnes jsem měla pro me před ms neobvyklý vytok..

nadrinka
29. led 2017

@heduskak měla bych stejný dotaz jako @brussali. Dnes 5DPO jsem měla výtok, spíše bílý...

heduskak
29. led 2017

@brussali
@nadrinka je to bily vytok, a obcas az takovy pocit mokra, kdyz se vice hýbu.

brussali
29. led 2017

@heduskak dekuji

nadrinka
29. led 2017

@heduskak to by odpovídalo, kéž by mrcha nedorazila 🙏 díky za info

kristynkaam
29. led 2017

Ahoj holky, prosím je tu někdo kdo by mi poradil? Cca půl roku se snažíme s přítelem o mimi. Zatím nic. Měla jsem neprav. menstruaci, tak jsem chodila ke svojí Gynekoložce aby mi píchla injekci na vyvolání, to bylo 21.12, a pak jsem to dostala 26. a končila 31.12. no a zároveň mi napsala Duphaston, abych měla menses pravidelnou + je to prý i na podporu k těhu. Brala jsem jak jsem měla, 11-25 den cyklu. A teď měsíc LEDEN a já jsem to dostala 26.1. ale neustále mě bolí prsa což nikdy nebylo, hlavně večer, když spím a otáčím se nebo vstávám, nehorázná bolest. Také záda hodně a celkově pod bříškem ( vím, může to být častá reakce při menses, ale ty PRSA ) Zatím jsem test nedělala, asi to nic nebude. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli to takhle neměl někdo z Vás. Moc bych si to přála 🙂 Snad se někdy na mě usměje štěstí 🙂 🙂

kristynkaam
29. led 2017

A zapomněla jsem napsat, chodím teda hooodně krát na záchod na malou. Skoro každou půl hodinu, což jsem taky teda nikdy neměla.

terysek89
29. led 2017

@heduskak Ahoj,já se k vám přidám 🙂 Mám to stejně co popisujete,zítra to mám dostat,dnes od rána trochu špinění,jednou trocha čerste krve,jinak hnědá a růžová. Tlaky v podbřišku jak před MS. Ráno jsem si dělala test,měla bych být dnes 14 DPO a byl tam duch,ale až po limitu. A taky teda chodím nějak často na malou a mám taky hodně výtoku už přes týden... Tak jsem zvědavá 🙂

ndolakova
autor
30. led 2017

Holky prosim 🙂 je tohle pozitivni ovulacni test? Prvni vcera 20:00 druhy dnes 18:00

misulinka44
30. led 2017

@ndolakova no.pozotivni neni,ale ty mas dostat menzes ne??? Nebyl pouzit k detekci ovulace,ale tehotenstvi? Pokud to druhe,vypada to slibne,rano zkus tehu test🙂

ndolakova
autor
30. led 2017

No ms mi meska uz presne tyden, a vcera jsem delala tehu test a byl negativni,tudiz jsem zhodnotila,ze tamto byla slaba ms a jedu novy cyklus..tudiz ty ovu testy jsou 11 a 12DC a vysly takto...proto se ptam...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru