Menstruace nedorazila a TT negativní

arnovo
16. dub 2018

Ahojky, jdu si pro radu, cyklus mám 28-29 dní a teďkom jsem 33DC a testy negativní. Předevčírem takže 31DC test slabě pozitivni,ale zbytek negativní. Před Ms mívám bolesti prsou a hlavy. Teď mám akorad slabé točení v hlavě, prsa nebolí, únava, slabá tupá bolest v levé straně podbříšku. Ovulaci jsem měla nějak 12-14 dní od prvního dne ms (poznám jí , špiním ři ní) , ale před ms 6 dnů jsem špinila zase ale jeden den a to bylo už jen takové zašpinění jenom prádla . Teďkom nevím co se mnou je zda těhu nebo něco jiného. Jinak nechráněný p.s. Byl v době ovulace. Měla jste některá podobně a zjístili jste že cěkáte mimi ? Prosím o případné příběhy podobného typu 🙂 děkuji Alča

kepu
16. dub 2018

@arnovo ja bych par dnu pockala a znovu udelala test kdyz byl slabe poz. Tak by mohl zesilit ...

arnovo
autor
16. dub 2018

@kepu děkuji , už bych rada věděla , kdyby to bylo připadne těhu nechtěla bych zase o něj přijít :/

kepu
16. dub 2018

@arnovo tak ti poradim to co poradila kdysi dr mne ... Chovej se jako kdyz tehotna jsi nestresuj se .... A kazdy druhy den by mel testik trosku silit ...

kepu
16. dub 2018

@arnovo a nebo ja jelikoz jsem potrebovala nutne vedet uz pred vynechanou ms kvuli darovani krve tak jsem si delala tehotensky krev z krve ...vyjde driv pozitivni nez z moci ...

arnovo
autor
16. dub 2018

Nad tim sem taky uz uvazovala 😊 den po vynechane mi vysli mikroskopicky pozitivni ovu testy a to sem si spletla s tehu a pak az ted predevcirem tehu a od te doby nic :(

priefi
16. dub 2018

@arnovo jeste je mozne, ze jsi mela 2.ovulaci v ramci cyklu 😉 mi to taky prodlouzilo cyklus cca o 4 dny

arnovo
autor
16. dub 2018

Dělala jsem teď clear blue digital a vysel negativ

arnovo
autor
16. dub 2018

Holky proc mi sili ovulacni test ?

kepu
16. dub 2018

@arnovo asi budes ovulovat ...

arnovo
autor
17. dub 2018

Trosku divny 😂 no zitra budu vedet vysledky krve

priefi
17. dub 2018

@arnovo nekdy telo blbne a 2.ovu je jeste i ke konci cyklu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru