Menstruace nikde a testy zatím negativní

margotecka
20. led 2017

Ahoj,snad mi tady některá poradíte. Minulý měsíc jsem prodělala biochemické těhotenství. Menstruace tedy nastala 18.12. A tento měsíc ještě nic,ovulaci nevím,kdy byla a testy jsou negativní. Cyklus se mi po porodu upravil na 30-32 dní a krom toho zpoždění minulý měsíc ji mám pravidelnou. Ale teď žádné příznaky na přicházející ms nemám,jen chodím často na záchod a mám nafouklé břicho. A teď řeším,co mám dělat,jestli ještě počkat,nebo volat dr?

majaaa82
20. led 2017

@margotecka Ahojky, urcite jeste pockej, Dr. by te vzala na vyvolavacku tak za ctrnact dnu, protoze zpozdeni i par dni je furt v norme. Test zkus pozitri a pak zas za dva dny. Kdyz bude pord negativni, muzes treba ve stredu doktorku zavolat a objednat se.

margotecka
autor
20. led 2017

@majaaa82 děkuji za odpověď,pořád v koutku duše věřím,že budu třeba těhotná 🙏

kulistice
20. led 2017

Může to být jen zpoždění nebo proběhla ovulace déle a MS už nepřijde 🙂 pokud MS nedorazí, udělala bych si test za týden a pak případně šla k doktoru 🙂 Zatím je na nějaký verdikt brzo 🙂

margotecka
autor
20. led 2017

@kulistice tak to určitě. Testovat už nemám v plánu dřív,jak za týden.

margotecka
autor
20. led 2017

Test ze včerejška.

margotecka
autor
20. led 2017
kulistice
20. led 2017

@margotecka Já tam slaboulinkého ducha vidím 🙂

margotecka
autor
20. led 2017

@kulistice fakt,ja teda ne,jsem slepá 😀

majaaa82
20. led 2017

@margotecka ja taky, otestuj pozitri, neco tam je...

saidy
20. led 2017

Já jsem 2 měsíce po revizi kvůli ZT, první MS přišla normálně a druhá 10 dnů zpoždění, testy negativní. Doktorka mi našla na obou vaječnících cystu a píchla mi vyvolávačku, že by cysty měly prasknout a měla bych to dostat. Prý je to po potratu celkem běžné a je to rozhozenými hormony. 😔

margotecka
autor
20. led 2017

@saidy tak já cysty určitě nemám. Minulý týden jsem byla na kontrole u dr,všechno je v pořádku a viděla jen zvýšenou děložní sliznici,tak prý uvidíme,co se z toho vyklube.

olga_
21. led 2017

@margotecka S těmi cystami je to těžko. V blízkém okolí mám případ - kontrola u dr., vše v pořádku, týden na to prasklá cysta a krve tolik, že šlo doslova o život 😢. Prostě to tam neviděl, ale věřím, že to se stává málo.
Jinak - já tam taky něco vidím 🙂.

astyna
21. led 2017

@olga_

já jsem měla oba vaječníky prolezlé cystami, když jsem byla těhotná se synem. Praskly mi během těhotenství všechny, ale byly vodové, tělo to vstřebalo, projevilo se to jen silnějším výtokem.

Na tom testu nic nevidím, pokud se vyloženě nezaměřím na místo, kde to má být. Takže za mě negativní a vyčkej.

hlavacova007
21. led 2017

Tak to jsme na tom úplně stejně. 18.12. jsem samovolně potratila bez čištění vše odešlo samo, 4.1. jsem měla pozitivní ovu test( sex byl nechráněný) ,do dnešního dne testy negativní, jen bolest břicha na Ms ,prsa trochu a vodnatý průhledný výtok. Těhotná asi nebudu test by to už ukázal,tak čekám kdy řijde Ms

baba93
22. led 2017

Ahojky tak to mame dost podobne 23.12 jsem prodelala samovolny potrat bez revize ... Ms ma dorazit dnes nebo zitra ale co je zvlastni vuuuubec me neboli prsa ani zadne jine priznaky ze by mela ms dorazit na testu je spis nic nez moc ... Taky bych byla nejstastnejsi kdyby uz nedorazila ale nezbyva nez cekat ach jo...

sabi83
22. led 2017

Ahoj holky, poslední MŠ jsem měla 4.1.2017, v neděli 15.1. a po 16.1. jsem měla výtok a vypadal jako vaječný bílek ( našla jsem si, že to znamená je ovulace, nikdy dřív jsem to neměla takový výtok)v pondělní 16.1. večer byl sex..... Od středy(18.1) mě bolí v kříži a břicho jako na MŠ, jen unavená, vše mě bolí i hlava, je mi často zima........ Test jsem si dělala dneska, ale je to asi buď brzy nebo na mě leze nějaká chřipka...... Měla z vás také takovou zkušenost?

kulistice
22. led 2017

sabi83...Tak to je na test opravdu brzo...pokud to byla ovulace, tak jeste vyckej 🙂 cca za 14 dni by mozna mohlo byt neco videt....je mozne, ze na tebe leze chripka a nebo se zadarilo 🙂

hlavacova007
22. led 2017

@baba93 takové nijaké testy mám aj já,a už se modlím ať dojde co nejdříve MS,a možem na to vletět ,nebo už mě hrabe, lecu na WC jestli už a furt nic👿😈

baba93
22. led 2017

@hlavacova007 to mi povidej chvili se tvari ze jooo pak zase ze neee 😀 mas na porovnani nejaky svuj test ? 😀

hlavacova007
22. led 2017

@baba93 mám. Právě vytáhlí z koše. To čekání je šílené

saidy
22. led 2017

@astyna jak vypadal ten výtok, když ti praskly cysty a jak dlouho trval? Mám na každém vaječníku jednu (3,5 a 2 cm), ve středu jsem dostala vyvolávačku a čtvrtek-pátek jsem měla dost silný výtok, musela jsem si dát intimku, od té doby je to zase o něco klidnější. Tak nevím, jestli to způsobila ta hormonální injekce nebo to mohly být prasklé cysty..

baba93
22. led 2017

Tak to mame fakt podobneeee...

hlavacova007
22. led 2017

@baba93 právě jsem začala špinit, takou radost jsem snad s MS neměla,tak snad se to rozjede. A hurá do toho. 😀

baba93
22. led 2017

@hlavacova007 no tak jupiii 😀 treba se za mesic potkame u pozitivnich testu 😀

hlavacova007
22. led 2017

@baba93 no to doufám 🙂

astyna
22. led 2017

@saidy

jako voda, přirovnala bych to k prasklé plodové vodě, nešlo tomu zabránit svěrači, jako bych se prostě počůrala, ale daleko méně a průhledné to bylo. Z velké části se to vstřebalo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru