Menstruace přišla o týden dřív, trvala 3 dny

klarina62
25. čer 2017

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat.
11.6. jsem byla 17.den cyklu(cykly mívam 33dni) a přítel se do me asi 3x udělal. Těšili jsme se na miminko, ze všechno klaplo a podařilo se. Je to zvláštní, ale cítila jsem to. No ale 20.mi přišla MS (o týden dříve). Trvala asi 3dny a další 3/4dny mám takový hnědý výtok. Vuuuubec, ale vůbec nevím, co to jako je. Test jsem si dělala minuly týden, ale bylo brzo a stejně byl negativní. Stalo se vám to někomu? Myslíte, ze můžu byt tehotna, nebo je to blbost a byla to normální MS, jen o týden dříve a jen na 3dny? Nikdy se mi to nestalo. Děkuji🙂

janea823
25. čer 2017

@klarina62 ahoj, mi se to stalo od začátku roku tak dvakrát. Myslím si, že došlo k oplodnění vajíčka a to se neuhnízdilo, takže to odešlo dřív....nebo prostě dřívější MS. Záleží jak silné to bylo, ale většinou u uhnízdění se objeví max lehké špinění. Vyloučeno ale nic není, tělo je zvláštní 🙂

klarina62
autor
25. čer 2017

@janea823 to je dost možné. Krvácení bylo tak střední, břicho me bolelo jen první den. Ted spinim 3.den ale jen chvilkama, ze to není cely den, ale třeba když jdu na WC tak to vidím na toaletnim papíru. Je to nějaké zvláštní. Ted me chvilema picha břicho vedle pupiku a sem tam vaječníky. Uvidíme no:/

janea823
25. čer 2017

@klarina62 a jak dlouho se snažíte? Ovulaci si hlídáš?

klarina62
autor
25. čer 2017

Jenom výpočtově a podle hlenu. Premyslim, ze si zacnu dat ovu testy. Snažíme se chvilinku, ted asi 4.měsíc teprve

janea823
25. čer 2017

Zkus ty testy..i když mě skoro nikdy pozitivně nevyšly, takže já spíš pocitově-vždy mě celý den bolí hlava a píchá v podbříšku. Ale poslední měsíc jsme okolo ovulace měly skoro každý den sex a vypadá to, že to vyšlo. 4 měsíce jsou celkem v klidu...držím palce

klarina62
autor
25. čer 2017

@janea823 uvidíme. Když tak zkusime tento měsíc.. A jsme mladí a nespecha to. Ale už ted se moc tesime🙂. Děkuji a taky držím palce!

janea823
25. čer 2017

@klarina62 hlavně si to užívejte a pak to vyjde, ani to nebudete čekat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru