• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menstruace už trvá týden. Je to normální?

10. listopadu 2011 
holky, tento týden, v pondělí jsem si udělala test. Mám od minulého týdne menstruaci a prsa mě boleli i když už se měla menstruace chylit ke konci. Tak jsem si řekla, že si udělám test. A vyšlo to, ale menstruace po týdnu neustává, je teda slaboučka (jeden tampon na den a to né ještě uplně nasáklí - omlouvám se, že to tak popisuju,ale aby byla představa) no a na úterý 15/11 jsem objednaná k MUDr. .... bojím se, je to normální? nebo mám jít raději zítra k MUDr, nebo v pátek i když trochu krvácím. A ještě jedna otázka, myslíte, že jsem otěhotněla když jsme se milovali tak dva dny před menstruací, nebo to muselo být dřív? díky moc
9. lis 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak dlouho mas menstruaci? Od minuleho tydne? Rika se, ze muze byt spineni pri uhnizdovani, ale to by asi bylo treba 2-3 dny. Ja bych sla k dr. radeji driv. A jak moc je test pozitivni? Jestli okamzite tlustice, tak to asi bylo driv.
9. lis 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
menstruaci mám od minulého týdne, asi úterý......mám jí tak jak měla normálně přijít. A čárka ihned zčervená a je hooodně vyrazná :slight_smile:
zítra mu brnknu a zajdu k mému gyneklog. Pro klid. Do úterý je to dlouho a jsem z toho taková nervozní.
9. lis 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych šla dřív :wink: Držím palce, ať je vše ok!!! Moje mamka, když čekala mě, menstruovala do pátého měsíce! Tak třeba budeš obdobný případ :sweat_smile: Jinak dle silné čárky na testu je těhu spíš starší... ale víc poví lékař :wink:
10. lis 2011 v 01:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek