Meškání MS 5 dní a negativní test

sabina221
29. črc 2017

Ahoj holky, potřebovala bych radu. Dnes je to 5-tý den, co mi nepřišla MS. Test jsem měla negativní, cca před týdnem proběhlo slabé špinění. Mohlo by to být těhotenství? O druhého potomka jsme se snažili skoro půl roku. 🙂

janea823
29. črc 2017

@sabina221 ahoj, mohlo to byt uhnízdění. Zkus citlivější test nebo jeste počkej s dalším testem 2 dny 🙂

sabina221
autor
29. črc 2017

@janea823 měla jsem Clearblue Digital. Prej je nejcitlivější. Jaký bys doporučila? 🙂

janea823
29. črc 2017

@sabina221 aha, tak to počkej jeste ty dva dny...mohlas mit pozdější ovulaci, takze se ti to cele posunulo 🙂

sabina221
autor
29. črc 2017

@janea823 dobrá. Děkuji moc

miccone
31. črc 2017

Měla jsem to tak minulý měsíc, vždycky ms přesně jako švýcarské hodinky a min. měsíc zpoždění 6 dní. 2 dny před začátkem zpožděné ms jsem si dělala clearblue digital test a ten ukázal negativní. Za 2 dny to přišlo, clear blue je dost spolehlivý.

starbucks
31. črc 2017

Já si dělala test tyden po termínu ms a byl negativní. A nakonec jsem byla těhotná. Zjistila jsem to až tři týdny po termínu.

legelata
31. črc 2017

Může a nemusí, každopádně třeba mně se ukázaly u obou těhu čárky až desátý den po vynechání, do té doby nikde nic.

zuzananeradova
31. črc 2017

Také se mi ukázaly výsledky až asi 14 dní po vynechání. 5 dní je podle mě ještě moc brzy 🙂

sabina221
autor
9. srp 2017

Jo holky, bohužel mrcha přišla ale s 15-ti denním zpožděním.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru