• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Milování 2 dny před MS. Menstruace je, ale bolí prsa..

28. července 2012 
dobrý den holky,
jak píši v tématu, dva dny před menstruací jsme se milovali, pak jsem dostala menstruaci, taková lehčí než jindy :grinning:
že mě bolí prsa, to je před menstr.normální (máme už dcerku a od té doby mě prsa bolí :slight_smile: ) ...... ale menstruace už je skoro pryč a prsa mě pořád hodně bolí. Jindy prsa po rozběhnutí menstr.neboleli.
Dnes jsem si koupila test, ještě jsem si ho nedělala. V pondělí ano a byl negativní. Může se v období menstruace vůbec zobrazit test s tím, že třeba těhotná jsem?
Proč také píši....jdu v pondělí na ORL - rengen, měla jsem zánět dutin a bojím se, že kdybych náááhodou byla těhotná a test to doma nepoznal a já byla ozářená.....zkusím MUDr. požádat jen o prosvícení dutin....co myslíte??
děkuji vám :slight_smile:
5. lis 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak my jsme měli 2x v životě nechráněný sex s manželem v den očekávané menstruace a 2x se nám takto podařilo otěhotnět. MS jsem potom už nedostala, ani špinění. Test byl ale pozitivní až za delší dobu - MS jsem měla dostat začátkem července a slabé // se objevily až za 3 týdny.
5. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u lekare rekni. Ja mela zlomene rameno, ale kvuli podezreni na tehu se s RTG cekalo az na vysledky odberu krve, ktere mi delali na urazovce. Az kdyz se tehu nepotvrdilo, mohla jsem jit na snimek!!
5. lis 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj, řeknu......píši to tam, že si je nechám prosvítit.
5. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj me boli prsa a nemam naladu ale cekam dlouho menstruace ted nic :frowning2:
28. črc 2012 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusim jdu tam koupit test
28. črc 2012 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek