• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Místo očekávané menstruace táhlý bílý lepkavý hlen

21. února 2012 
Ahoj holky prosím o radu a zda máte skušenost s tímto hlene a byly jste těhotné??
Čekám už od včerejška na MS mívám cyky 35 dní už po dvakrát co došla MS po 35 dnech, snažíme se od 1. listopadu a MS měla dorazit včera a nic ale kromě toho mám táhlý bílý i lepkavý hlen... těhu test jsem zatím nedělala když tak ho koupím až ve čt dřív se do lékárny nedostanu tak hledám nějakou skušenost.
Prosím o vaše skušenosti moc děkuji.
19. únor 2012 v 15:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byla jsem na KO u GynDr 16DC jsem měla jeden folikul 16mm a sliznici 9mm a ovulace asi byla 5.2 tak nevím zda by z toho jednoho folíku něco bylo ..... ale MS nikde jen ten hlen
19. únor 2012 v 15:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem měla taky místo mens. výtok, konzistenci bych asi popsala jinak než zrovna táhlý...ale byl bílý a bylo ho moc... že jsem se vždycky vzbudila s tím, že už jsem to asi dostala....ale nedostala:slight_smile:, myslím, že to těhotenství může být.
19. únor 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@salomee děkuji zpozorovala jsem na sobě dnes že se mi i víc vytváří sliny a píchá mně v podbřišku ...no uvidíme ale moc tomu nevěřím že by od listopadu podařilo :slight_smile:
19. únor 2012 ve 20:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkavelunka No proč by ne,.. škoda, že ten test může být až ve čtvrtek, ale pak už to aspoň bude jasné.
21. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek