Mohla bych být těhotná?

makula18
2. srp 2014

Ahoj,
ve čtvrtek jsem si dělala těhu test, a jak je vidět na fotce, je tam nepatrný duch. Dnes jsem si dělala digitální test clearblue a vyšel mi negativní. Je možné, že jsem těhotná?? Děkuji za odpovědi. 🙂

eloana
2. srp 2014

pockala bych dva dny a test zopakovala.....muzes byt a nemusis

loocin
3. srp 2014

Ahoj holky, poradite mi prosim? V lekarne mi rekla, ze si neni jista, ja to tam vidim:(

lenkahrusa
3. srp 2014

taky ho tam vidím,udělala bych každopádně tak za tři dny další test.Tak ať to vyjde tak jak si přejete!!!
Lenka

klarkak
3. srp 2014

@makula18 - Já tam čárku vidím, je sice slabá, ale je tam stoprocentně....není to test z rossmanna? Ten je fakt hodně citlivý a ukáže to, co jiné testy ještě dlouho ne...(zkušenost kamarádek, mě tedy ukázal dvě čáry ještě než jsem stihla dočůrat už první den po vynechané MS 😀)

@loocin - o pozitivitě tohoto testu snad nemůže být ani pochyb ne? 😀

pindriste
3. srp 2014

pozitivní úplně jednoznačně @loocin

viridie
3. srp 2014

@loocin...a já si nejsem jistá,zda paní lékarnice by tak trochu nepotřebovala pár dioptrií....🙂))) Je to tam,to je jasné..🙂

sarkad2856
4. srp 2014

Tak já bych řekla že je to víc jak jasné?ne?Jsi těhotná 🙂

jamia
4. srp 2014

Kolik dioptrií měla ta lékárnice? :D GRATULUJU!!!

klaire22
4. srp 2014

Myslím, že není pochyb - jsi těhu 🙂

salomee
4. srp 2014

...můj první pozit,. test víc jak týden po vynechání ani takhle silnej nebyl🙂...a dítě z toho nakonec vzešlo a daří se mu dobře😀.
@locin

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru