Mohlo by jít o těhotenství?

katka_cou
25. kvě 2022

Ahojky mám takovou otázečku jestli jste některá neměla na začátku těhotenství něco podobného nebo by mohlo jít o cystu.

Poslední MS byla 10.4. délku menstruačního cyklu mívám 40 - 46 dní občas i víc, ovu jsem měla 6.5. tudíž MS měla přijít cca 20.5. nepřišla, ale druhý den jsem začala špinit tak lehce hnědý výtok s kousky sliznice trvalo to 4 dny. Nikdy před MS nešpiním a MS se taky nerozjela. O miminko se s přítelem nyní nesnažíme, minulí rok jsem potratila a pak jsme začaly stavět dům tudíž jsme si řekly že to necháme na osudu a kdyby to náhodou přišlo tak budeme rádi. Od toho potratu mě vždy od ovulace do MS bolí prsa a teď nic. Cítím se taková nafouknutá, mám neustále hlad, chodím často na záchod a taky mi přítel říká, že jsem pořád protivná. Jinak mě nic nebolí jen trochu záda, ale to mohu mít ze sezení v práci. Kdy myslíte, že bych měla udělat těhu test, nebo by to mohla být i cysta?

pajasala
29. kvě 2022

@eloana 7 dní od styku? To fakt musí být víc. Ale jinak opravdu krásná čárka. Já dnes nic bílo.

eloana
29. kvě 2022

@pajasala jindy nebyl….

pajasala
29. kvě 2022

@eloana tak to je mazec. S tím sem se ještě nesetkala aby to bylo tak brzo vidět.

eloana
29. kvě 2022

@pajasala Asi reaguji dobre na hcg - u tretiho jsem mela v den ms stejne silnou jako kontrolni… a 9dpo viditelnou carku to bylo 19 dc

eloana
29. kvě 2022

@pajasala dneska jsi mela stejny test? Nebo jiny?

pajasala
29. kvě 2022

@eloana dělala jsem stejnou značku ale plastový. Livsane

katka_cou
autor
29. kvě 2022

Dámy jak myslíte, že to je s těmi ovu testy, když jsou pořád pozitivní i po ovu.

pajasala
29. kvě 2022

@katka_cou jestli jsou opravdu pozitivní může značit tehu

eloana
29. kvě 2022

@katka_cou mas fotku ? Pokud je pozitivni ukazuje to vetsinou tehotenstvi

eloana
Autor odpověď smazal
Zobraz
eloana
29. kvě 2022

@pajasala a kolikaty bys mohla byt dpo?

pajasala
29. kvě 2022

@eloana já fakt nevím po té blbé injekci depo provera jsem měla dlouhou MS i spineni. A dle bt taky nevím pořád mi to skáče. Buď 11 nebo jen 7 dpo. Ale těžko říct

eloana
29. kvě 2022

@pajasala ja prave take zkousela v patek a nic… ve ctvrtekbyl videt duch a vcera zas vylezl v limitu a celkem viditelny… takze pokud jsi 7 dpo, tak by jeste mohl

eloana
30. kvě 2022

@pajasala Tak jak dnes? Ja takto

pajasala
30. kvě 2022

@eloana ahojky nezkoušela jsem.

katka_cou
autor
30. kvě 2022

Nemáte některá zkušenost s domácím těhu testem z krve?

pajasala
30. kvě 2022

@katka_cou mám špatnou. Krve to chce jak z vola, musíš rychle aby to nezaschlo a vždy jsem tam měla dost viditelného ducha a nebyla tehu. Za ně vyhozené peníze.

eloana
30. kvě 2022

@katka_cou nemam - to bych radeji zasla na krev....ani netusim kolik muzou stat.
nic mene mam zkusenost z krevnim testem HIV- mela jsem moznost zkusit,tak jsem zkusila

katka_cou
autor
30. kvě 2022

@eloana @pajasala děkuji za info😊

pajasala
31. kvě 2022

@eloana dnes takto ale myslím že je to jen ryska

eloana
31. kvě 2022

@pajasala na rysku to je vyrazne… tezko rict

pajasala
31. kvě 2022

@eloana uvidíme. Co ty?

eloana
31. kvě 2022

@pajasala ja tam mam take tak nejak stale stejneho ducha.. tak podle me nic

pajasala
31. kvě 2022

@eloana nesili?

eloana
31. kvě 2022
pajasala
31. kvě 2022

@eloana a zkoušela jsi ovu test? Já když byla tehu ukázal krásný dvě dřív jak tt

eloana
31. kvě 2022

@pajasala nezkouela jsem ....

pajasala
31. kvě 2022

@katka_cou ahojky jak u tebe vypadají ty ovu testy. Já také zkouším po ovu.

katka_cou
autor
31. kvě 2022

@pajasala ovu testy pořád pozitivní těhu testy nic moc, spíš si myslím že to jsou rysky co tam vidím 7.6. jsem objednaná na gydu tak uvidím.🤷🏻‍♀️

pajasala
31. kvě 2022

@katka_cou můžeš mi je vyfotit třeba do zprávy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru