• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohlo by se jednat o těhotenství? Bolest v podbřišku

14. září 2013 
Ahoj všechny vás moc zdravím :slight_smile: jsem tu nová tak snad se svou otázku píšu správně...Takže začnu tím že poslední menstruaci jsem měla 22.8.....antikoncepci už přes dva měsíce neberu a můj cyklus je bez antikoncepce nejasný cca 30-40dni....posledni dva týdny jsme se přítelem měli skoro každý den rádi :wink: napadlo mě koupit si ovulační testy a podle návodu hned jeden udělala bylo to 11.9....obě čárky byly skoro stejne silne opravdu se jen o malinko lišily a napadlo mě jestli jsem teda neměla zrovna plodný den....vcera i dnes uz ale čárky byly sotva znatelné....a zrovna včera jsem měla silnější bolesti bolesti v podbřišku a vaječníků....je možné že jsem vychytala poslední ovulační den a vzhledem k tomu že ty dny předtím jsme se měli rádi mohlo dojít k oplodnění? Tu bolest bych přičítala k uhnízdění...doufám že to je srozumitelné :slight_smile: o ovulaci a tak jsem se začala zajímat až teď co se snažíme o druhé mimčo tak ještě všemu úplně nerozumím tak snad neplácám blbosti...Mějte se hezky a přeji pěkný den :slight_smile:
11. zář 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dotinka ahojky,takže jestli jste se milovali dva dny před ovulaci, tak k oplodnění dojít mohlo, spermie si na vajíčko počkali, jejich oplodňovací schopnost je dva dny, tak by to mohlo klapnout.
jinak uhňizďující bolesti nic nepřičítej, vajíčko je zralé na implantaci a impantuje se 5-10 den takže buď klidná, nestarej se o to, však času dost:slight_smile:
11. zář 2013 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj jsem tez nova a potrebuji radu pred tydnem jsem si delala tehu test a druhy den tez oba byly pozitivni ale vcera vecer jsem zacla krvacet a dnes rano uz to bylo i s bolestma v podbrisku a motani hlavy.tak se chci zepttat zda nikdo nevite co to muze byt krvacela jsem jen prez noc a chvili rano pak to prestalo ale podbrisek stale boli.dekuji za odpovedi.
12. zář 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkajunova Nebyl to třeba ranný potrat? :slight_smile: Raději si zajdi na gyndu,když ti není dobře
12. zář 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikapigi na ginde jsem byla ale nic nejde vydet pry ale delali mi 2 test a oba byly pozityvni.tak pry uvidi za tyden co a jak.
13. zář 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak uvidíš jeslti ta za týden něco uvidí =) Držím pěsti =)
13. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikapigi moc dekuji dam vedet po tydnu jak jsem dopadla
14. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek