Mohu být po sexu s kondomem těhotná?

monikasysy
24. dub 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Menstruace mi skončila 2.4. s partnerem jsme poté (9.4) měli chráněný sex tj. s kondomem který nepraskl ani nesklouzl zkrátka vše bylo ok. Ale asi 11 dní po té jsem na kalhotkách objevila slabounce do hněda zabarvený výtok v opravdu malém množství. ale poté už se neobjevil. Poté jsme 23.4 měli opět chráněný, přerušovaný sex kondomem. Menstruaci mám nepravidelnou a bojím se že bych mohla být těhotná, protože jsem někde četla že toto špinění značí uhnizdování vajíčka a na miminko jsem ještě poměrně mladá. Co si myslíte vy ?

barulina
24. dub 2016

Sorry,ale kdyz jsinmlada na dite, tak nesouloz. Ono s tim pozitkem jsou ruku v ruce i rizika. A logicky,kdyz s nekym spim,muzu byt twhotna,tak si udelej test a budes vedet

misula29
24. dub 2016

Tady si spousta tazatelek myslí, že maminky vlastni vesteckou kouli 😃 milion pořád stejných otázek "" muzu byt těhotna ? ..pichlo me v boku, tika me oko, brni me ruka 😃
...

lomanta
24. dub 2016

Ani kondom není 100% 😉 takže ano, můžeš být těhotná. Ale na 99% nejsi 😉

berynka
24. dub 2016

😀

handous
24. dub 2016

Promiň, ale to mi přijde jako otazka z Bravicka😀 v rubrice"laska,sex a neznosti"

saminomimino
24. dub 2016

Hele,klid,myslím že pokud kondom byl po styku tam kde měl,je pravděpodobnost na těhu mizivá.Chováš se dle mého zodpovědně,kondom,jako úplný základ je,tak se nenech rozhodit...lepší jak antikoncepce a jiné sračky,s těhu potřeba počítat vždy...to bezpodmínečně ano..ale rozhodně se šance velmi snižuje za použití kondomu.
rozlítaná menstruace může být známkou milionu věcí....
pokud chceš mít relativní jistotu,udělej si tes v den očekávané menstruace...hodně štěstí

andreaandrejka
25. dub 2016

Já si raději nic nemyslím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru