Mohu být těhotná?

minnie79
29. kvě 2019

Dobrý den,
mohla bych být podle tohoto testu těhotná? Mám dnes 5. den zpoždění a na testu je slabounká čárka. Děkuji za odpovědi.

jirikmaminka
29. kvě 2019

To uz je krasna carka a jsi urcite tehotna gratuluji

minnie79
autor
29. kvě 2019

Ještě je mi trosku divný, předevčírem jsem si dělala test a slabá čárka taky, včera jsem to zkoušela a žádná čárka a dneska se tam zase objevila. Proč na tom druhým žádný duch nebyl? Nevíte?
Ale jestli jsem vážně těhotná, tak jsem moc šťastná 😇

andrea2016
29. kvě 2019

@minnie79 Budes na uplnem zacatku a pokud ty testy nedelas vylozene z ranni moci, tak jsi mohla mit tu moc jen hodne naredenou a proto ten jeden test nezaznamenal hcg, asi ho tam byla v tu dobu zrovna moc mala hladinka.

minnie79
autor
29. kvě 2019

Tak vám moc děkuji za uklidnění 😇 trosku jsem se bála, že to může znamenat něco jiného než těhotenství 😊

riki96
29. kvě 2019

Ahoj holky. Prosim. Mám na vás dotaz. Jsem dnes 37dc. Menstruace mi mešká. Od pátku mě bolelo břicho ale ms nepřišla. V nedeli jsem zaspinila,v pondělí nic a včera také lehce. Intimka by mě stačila na všechny dny..jen taková hnědá šmouha na vložce. včera po zavedení prstu jsem měla lehce hnědý výtok a na prstu mi zůstaly dvě nitky krve. Víc nic. Předtím jsem měla téměř průhledný hlen s lehce bílým vzhledem ale spise byl průhledný. Dnes jsem si dělala test a nevím zdali je to náznak druhé či jen její ryska. Je vidět o trochu více než na fotce. Ms stále nikde. Včera v práci jsem měla návaly horka takže bez větráku sem nemohla existovat, polest podbřišku je už minimální.. včera a dnes jsem celý den hrozně unavena... Co myslíte?

terka80
29. kvě 2019

@minnie79 gratuluji jste tehotna

terka80
29. kvě 2019

@riki96 toto je negativni tt.zkuste dalsi za par dni

michaelahola1
29. kvě 2019

Ahoj. Ano či ne? Pouzila jsem tento tehotensky test (fotka) a ikdyz tam jsou dvě čárky tak nevím jestli si mám udělat a koupit ještě jeden nějaký jiný nebo mám počítat i s tímto

hanasedla
29. kvě 2019

vypada to ze jsi tehotna gratuluji 😉

terka80
29. kvě 2019

@michaelahola1 jste tehotna gratuluji

ve_run_ka
29. kvě 2019

Gratuluju

lucynda15
30. kvě 2019

Dobrý den, vím, že jsou zde asi starší ženy, ale potřebovala bych prosím poradit. Je mi 15 a začala jsem čerstvě brát antikoncepci, dneska (čtvrtek) to je 16. den, co ji beru a můj gynekolog mi řekl, že prvních 14 dnů nejsem chráněná. S mým klukem jsme měli dnes styk, ale já mám ovulaci. Bojím se jestli ta HA už "zabírá" nebo ne. Jestli to neni brzo mít styk. Děkuju za odpověď.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru