Mohu být těhotná?

anonym2210
11. únor 2024

Dobrý den, prosila bych o názor. V lednu jsem měla stresové období, nicméně 17.1. jsem měla přerušovaný styk (neudělal se do mě). V té době +- jeden den jsem měla ovulaci, kterou jsem nijak neřešila. Po styku asi týden jsem začala mít hrozný stavy, závratě, neskutečná bolest podbřišku vystřelující až do třísel. Měla přijít MS, nepřišla v termínu. Zpozorněla jsem a začala být nervózní a dělala si test. Negativní. MS přišla po 5dennim zpoždění. Byla silná a trvala 5 dní. Předevčírem skončila. Bolesti podbřišku mám pořád a závratě taky. Zjistila jsem i, že mi z jedné bradavky po zmáčknutí vytéká bílá kapka. Test jsem si dělala včera, také negativní. Myslíte, že zpoždění a všechny příznaky byly způsobené stresem, cystou nebo něčím jiným? Měla jsem MS, testy negativní, od sexu to bude teď ve středu měsíc...mohu být ještě těhotná? Proč ty příznaky? Ve čtvrtek jsem objednaná na gyndu, ale ta doba, než to bude.... Děkuji moc

lencaa11
11. únor 2024

@anonym2210 to bude nejspíš hormonalni šrum ,cysta možná endometrioza atd...ještě bych za par dní test

anonym2210
autor
11. únor 2024

@lencaa11 a je tam možnost, že budu těhotná? Nebo je to úplně blbost? Měla jsem min týden ještě virózu a průduškový kašel. Ale ten podbřišek mě bolí furt a furt na to myslim, co když jsem těhotná... Ale říkám si , že MS byla, test po MS stále negativní.... Nevím :/

lencaa11
11. únor 2024

@anonym2210 myslím že těhotenství to nebude pokud byla Ms a silná tak to bude nejspíš vše od hormonů tělo není stroj + zdravotní stav atd..

anonym2210
autor
11. únor 2024

@lencaa11 Moc děkuji za názor ❤️ Do čtvrtku to asi nevydržím. Zkusím do té doby určitě ještě některé ráno test...

0805nikol
12. únor 2024

@anonym2210 stalo se mi něco podobného měla jsem i pozitivní TT a bohužel těhotná nejsem.. někdy se to stává a tělo se s tím vypořádá samo🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru