Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mohu být těhotná a menstruovat?

21nikola
22. led 2014

dobrý den chtela bych se optat mela jsem 7 dni opozdenou menzes,tak sem si delala asi 3 testy a pokazde tam byla slaboulinka druha carka je mozne abych byla tehotna a menstruovala dekuji za odpoved .

deenyska
22. led 2014

Ahoj. Nejsem v tom tak zběhlá, za svůj život jsem si dělala test jen třikrát, ale co vím odjinud, čárka by měla s pokračujícícm těhotenstvím sílit. Nevím jak konkrétně v tvém případě, ale k té otázce - vím o dvou maminkách, které v těhotenství prý normálně menstruovali, přičemž jedna až do porodu nevěděla, že je těhotná. Jinak pozitivní test může ukázat zkreslený výsledek v souvislosti s jiný ženským problémem, přečti si příbalový leták 😉

lucifereeek
22. led 2014

pokud je to jen takový duch, tak některé testy to tak prostě dělají - hlavně ty obyčejné, já od jisté doby používám jen mamatest a ten mi nikdy ducha neudělal pokud jsem nebyla těhotná. Doporučuji testovat ob den a pokud čárka sílí opravdu můžeš být těhotná, pokud máš neustále jen ducha, tak to těhu není.

lucie36
22. led 2014

no a co takhle pro klid duše zkusit krevní test? Nevím jak u vás, ale u nás v nemocnici ráno vezmou krev a odpoledne je výsledek. Stojí to sice, tuším, něco kolem dvou stovek, ale je to jistota.

leni84
22. led 2014

@21nikola Ahoj, pokud to je jen slaboučký duch, který cca každý druhý den nesílí, tak to těhotenství pravděpodobně není..Jak už psaly holky výše, některé testy duchy dělají a jedná se jen o rozpitou barvu..Mně se to tak taky jednou stalo..Čárka musí být růžová nebo fialová - může být světlejší nebo tmavší, ale musí být zbarvená - ne jen nějaký odlesk, který je vidět při naklonění nebo nasvícení..Nechci strašit, ale pokud jsi měla 7 dní zpožděnou MS a na testu byl skutečný duch, tak je i možnost, že jsi těhotná byla, ale těhotenství se neudrželo a oplodněné vajíčko odešlo se zpožděnou MS a test ještě zachytil zbytky MS. Bohužel i tohle se dost často stává..Zkus si pro klid duše udělat ještě jeden test a pokud bude negativní, tak to ber tak, že testy byly vadné a těhotná jsi nebyla..😉

21nikola
autor
24. led 2014

moc děkuji za vaše odpovědi dála jsem si po menstruaci nový test digitální a ten byl negativní ,od ted budu kupovat jen kvalitní testíky.Snažíme se o dítko asi 6 měsíců a ještě nic.U mě je to složitější jednou sem potratila pak mi dali laparaskopii a zjistili že na jednu stranu zhřejmě nemohu otěhotnět,a mám tam cystu 4mm .Tak snad se to brzy povede .

Sem začni psát odpověď...

Odešli