Mohu být těhotná, když místo menstruace špiním?

katy48
12. led 2017

Mám dotaz z toho co se mi teď děje jsem jelen. Brala jsem Utrogestan v prosinci jsem dobrala poslední, MS probehla sice slabší než jsem zvykla, ale proběhla. Teď jsem čekala že dostanu MS, ale objevilo se jen špinění, které trvá už 7 dní. Neustále mám, ale na papíru když jdu na WC hnědý hlen. Krev se objeví jen zpora kdy. Poboliva mě v podbříšku a strasně mě svěděli prsa, ale neboleli. Co to může být? Cyklus jsem s utrogestanem měla 22 - 24 dní. Kdy mám ovulaci netuším zatím jsem to nezkoumala a když jsem chtěla začít děje se tohle. Mohu byt těhotná? Kdy si udělat test?

barbarra
12. led 2017

Mužeš být těhotná, ale taky nemusíš.....

katy48
autor
12. led 2017

Dnes jsem si dala vodu s citronem ale dnes jak jsem porad něco dělala tak mám i trochu krve

jade85
12. led 2017

Myslim, ze test si muzes udelat uz ted, pokud prislo spineni v terminu ocekavane ms a trva uz 7 dni, tak by se to dalo brat jako 7 dni zpozdeni a to uz by na tehotenskem testu melo byt neco videt v pripade, ze bys skutecne tehotna byla. Drzim palecky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru