Mohu být těhotná? MS 19 dní zpoždění, ale testy jsou negativní

any7474
14. led 2019

Ahoj holky, mám takový dotaz. 8.12.2018 proběhl nechráněný sex, ale přítel ho do mě jen párkrát zasunul, takže bych to jako sex nebrala. 22.12.2018 už proběhl normální sex s Kondomem. 27.12.2018 jsem měla dostat MS a pořád nic, už mám 19 dnů spoždění. Dělala jsem si už 3 těhotenské testy, poslední byl 10.1.2019 a všechny negativní. Jenže mám strach, že mi ještě MS nedorazila, taky mi kamarádka říkala, že to mužů mít psychikou oddálené, že se bojím těhotenství, a nebo držím přísnou dietu a pravidelně chodím do fitka. Co si o tom myslíte?

dasenka12018
14. led 2019

@any7474 pravděpodobně těhotná nejsi, pouze se ti opozdila MS. Na testu by se těhotenství už projevilo. Opožděna MS může být i stresem i čímkoli jiným co říká kamarádka... Mě se to stávalo když sem byla mladší. Měla by jsi ale pro jistotu zajít k doktorce pokud to nedostaneš do pár dní.

any7474
autor
14. led 2019

@dasenka12018 děkuju za odpověď, na gyndu nejspíš budu muset jít na injekci, aby mi vyvolala MS, jenže ta injekce se nesmí dávat, kdybych v tom náhodou byla. Ale tak snad je to opravdu jen opozdenim, jelikož nemám nikdy MS v den kdy mám mít

dasenka12018
14. led 2019

@any7474 Doktorka tě nejdřív prohlidne jestli nejsi tehotna a pak až ti dá injekci. Nehledě na to, že pokud by jsi byla těhotná tak ta injekce miminku neublíží. Neboj se, dopadne to ok, nejspíš se fakt jen opozdila, já kolikrát měla cyklus i 60 dní, časem se všechno srovnalo 🙂🙂

marketa1218
14. led 2019

@any7474 Také si nemyslím, že jsi těhotná. Těhotenský test už by ti to ukázal, bude to spíš nějaká hormonální nerovnováha a ano i stres za to někdy může. Pokud hodně cvičíš, i tím to může být, že jsi to třeba tenhle měsíc trošku přehnala 🙂.

mona91
14. led 2019

@any7474 byla bych v klidu, těhotenství by už ukázal test, natož tři. Mě se ještě na škole stávalo ze během zkouskoveho jsme měla cyklus 55-63 dni... 🤷‍♀️ Proste někdo reaguje víc na psychiku někdo mít.

lastovenka
14. led 2019

buď v klidu, těhotná nebudeš, něco podobného jsem taky zažila a několik mých kamarádek....

any7474
autor
16. led 2019

@marketa1218 tak už jsem MS dostala, ale je strašně slabá, jakobych ji neměla vůbec, mám ji dnes 2. Den a mám pocit, ze by měla končit

vironeka
16. led 2019

Hele, já kdysi dávno měla třeba tři měsíce vynechávku, než jsem začala brát prvně antikoncepci. Vzhledem ke stylu příspěvku tipuju, že jsi spíš mladší, takže prostě nemusíš mít ustálený cyklus, jako já tehdy. Každopádně zajdi na gyndu, pokud bys dítě případné nechtěla, abys měla čas to řešit. Ale co se dat týče, nějak mi to nevychází, že bys měla negativní testy po takové době od oplodnění... I když taky závisí na tom, co znamená "s kondomem". Já dlouho žila v tom, že prostě kondom nasadíš než vůbec něco , a nesundáš, ale zjistila jsem, že jsou i tací, kteří si jsou schopni chtít nasazovat až před finální ejakulací a předtím je to bez podle nich úplně cajk...

any7474
autor
18. led 2019

@vironeka děkuji za odpověď 🙂 chráněny sex jsem myslela tak, ze jsme měli kondom celou dobu... MS už mi dorazila🙂

vironeka
20. led 2019

@any7474 a tak to joo 🙂

lubuse
9. srp 2023

Ahojte holky chtěla bych se zeptat naposled menstruace bílá 6 měsíc ale test bil negativní poradíte mi negdo co to může znamenat děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru