• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná? Zpožděná menstruace, hCG 1

12. července 2013 
Ahoj, naposledy jsem měsíčky měla 16. 5 a dnes je 11. 7. což už je docela dlouho. Dělala jsem si dva testy jeden byl uplně negativní a na druhem mi přišlo, že byl slabounce pozitivní. Nic jsem nechtěla zanedbat šla jsem k lékaři a ten mi jen odebral krev a řekl, že mám Hcc nebo Hgg ted nevím jen 1 a to znamená, že těhotná nejsem a na ultrazvuku nic nevidí a poslal mě dom a to jsem tam byla před 14 dny a stále nic. Tak myslíte, že bych přeci jen těhotná být mohla??????????
11. črc 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to Ti odpoví jen další test nebo dr.
11. črc 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
S největší pravděpodobností ne.
11. črc 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud jsi soulozila tak to urcite mozne je :sunglasses:
11. črc 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud mas hcg 1 tehotna nejsi
11. črc 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můžu se připojit? Do kdy ještě čekat na ms a kdy jít na vyvolání? Jsem v 32 dni cyklu, těhotná snad nejsem (snad, snad), ale před několika lety jsem na hormony vyvolávající MS reagovala tak masivním krvácením, že se mi k doktorovi předčasně nechce. Do kdy je vhodné počkat?
11. črc 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus další testík. Pokud MS ještě nedošla, tak stále tu šance je :slight_smile: . Dej vědět, jak jsi dopadla. Držím palečky.
12. črc 2013 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@2veverka Já jsem čelala na menstruaci po vysazení antikoncepce 47 dnů. S dalším cyklem se interval zkrátil... Podle mě ta vyvolávačka ten cyklus akorát naruší, tak bych ještě počkala...
12. črc 2013 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek