• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná? Zpožděná MS, neberu antikoncepci

19. září 2013 
Ahojte holky vím že tu těchto otázek je dost,ale každá to máme trochu jinak.Chtěla bych se vás zeptat zda máte zkušenosti.Mám 7 měsíční dceru.Nekojim od 3 měsíce neměla jsem mléko.Menstruace mi přišla druhý měsíc po porodu a od té doby pravidelně.Neberu antikocepci a jinou metodu chránění nemáme.Mám dnes 3 dny zpoždění.Dělala jsem si test ale byl negativní.Volala jsem k doktorovi a mám se dostavit za týden.Myslíte že mohu být těhotná? při prvním těhu mě boleli prsa ted nic tak nevím děkuji za odpovědi
18. zář 2013 v 19:41  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako si spravne poznamenala, kazda to mame trochu inak....ALE ak si mala nechraneny sex, tak samozrejme mozes byt tehotna....co viac ti napisat? :fearful:
18. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@key25 Tři dny zpoždění není mnoho. Pokud se však nechráníte, šance tady samozřejmě je. Každopádně Ti doktor řekne víc. My se tady můžeme jen dohadovat :wink:
18. zář 2013 v 19:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@key25 I každé těhotenství je jiné,takže těhotná být můžeš asi bych počkala co doktor nebo zkusila udělat za pár dní test znova :wink:
19. zář 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky děkuji dnes je to čtvrtý den test jsem si dělala ráno a negativní ani duch :frowning2: tak počkám asi jsem jen chtěla slyšet jestli jste nějaká náhodou nebyla v obdobné situaci.Nechráníme se ale dáváme si pozor víte jak to myslím :slight_smile:přece jen jsme chtěli alespon půl roku počkat.Myslím si ale že těhu nejsem žádné příznaky bolest prsou jako u prvního dítěte nechutenství nic :confounded: moc děkuji holky za váš moc hezký přístup k tak stupidní otázce :slight_smile:
19. zář 2013 ve 22:14  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek