Mohu být v tom?

elzobka
9. led 2017

Zdravím dámy 🙂 Beru antikoncepci, ale občas ji vezmu jednu až tři hodiny později.. Nyní je to týden od možného oplodnění. Od soboty mě bolí břicho, od včerejška mám citlivá prsa, bolí mě hlava a je mi zima i v teplé místnosti.. V pátek jsme si brala poslední prášek z platíčka a "menstruace" ještě nedorazila.. Myslíte že bych mohla být v tom? A kdy udělat test? Myslíte, že zítra už by něco ukázal? Předem moc děkuji za odpověď a přeji krásný zbytek dne 🙂

elzobka
autor
9. led 2017

Také jsem zapomněla dodat, že jsem o víkendu měla i nějaký zvláštní výtok.. Byly to takové jako hrudky.. Tuhý výtok nebo jak to říct.. Nevím zda je to důležité..

mrskato
9. led 2017

Pravděpodobně nejsi. Zpoždění 3 hodiny, není zpoždění, kdybys vynechala pár dní, dalo by se o tom uvažovat.

keksikova1
9. led 2017

Me to teda přijde jako kvasinkova infekce. To,že bereš léky +/- par hodin,je uplne jedno. Tehotna byt můžeš, ale ta pravděpodobnost je mala..spis bych zašla na gyndu.

elzobka
autor
9. led 2017

Kvasinkovou infekci už jsem jednou měla, tohle je něco jiného.. Ale i tak díky za odpovědi 🙂

yerry
9. led 2017

@elzobka myslím že nee ☺

misulinka44
9. led 2017

@elzobka pokud bereš pravidelně(pár hodin opravdu roli nehraje... Tam je problém vzít tamletlu o víc než 12hodin déle...) Šance je mizivá. Já měla vždy ms až 5.den od vynechání tabletek. Myslím,že ms dojde..Pak můžeš třeba zkusit test...Ale spíš jít k dr,může být nějaký zánět nebo něco jiného...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru