Mohu se radovat? 14 dní zpožděná MS, duch na testech

verka_9
16. pro 2014
Zdravím Vás,
prosím o Vaše názory. S manželem se snažíme už nějakou chvíli o miminko, mám 14 dní zpožděnou menstruaci, před 5 dny mi vyšly 2 těhotenské testy ( každý jiná značka a jiná citlivost) s duchem a byl hezky vidět. Od té doby jsem si udělala 4 další testy a nic se neukázalo, možná hodně slaboučký duch. Menstruace stále nikde a některé příznaky bych příkláněla k pozitivu. Měla jste to tak některá taky a pak z toho těhotenství bylo? K lékaři půjdu až po svátcích pro větší jistotu, jelikož vím, že minule to nedopadlo, jak jsem si přála. Děkuji za odpovědi. Věrka
bajana
16. pro 2014
@verka_9 skus testovat obden rovnaky test a vzdy z ranneho mocu, testy by mali silniet....drzim palce, vyzera to na srpnatko - jedno mi teraz spi v postielke 😉
evcann
17. pro 2014
@verka_9 test by mel silit, pokud to tak neni tak by mohlo jit o bioch. tehotenstvi, já bych se jeste neradavala, ale nadeje je vzdycky 🙂
verka_9
autor
17. pro 2014
Děkuji za reakce 🙂 dnes jsem si dělala test, který jsem si dělala jako první (duch) a na tom se čárka začla objevovat, takže si to nedovedu vysvětlit
eella
29. pro 2018
@verka_9 zkus digitalni tam je to jistota ja uplne prvni duch sotva videt a za 4 dny digitalni ukazal 1-2tt tak drzim palecky

Sem začni psát odpověď...

Odešli