icon

Mohu věřit negativnímu těhotenskému testu po menstruaci?

Dnes v 10:13

Dělala jsem si dnes tt 20 dní po styku, negativní viz foto problém je, že jsem ho nedělala z první ranní moči:( citlivost 10. aji jsem po styku dostala menstruaci v termínu (styk 7.6. ms přišla 20.6. délka jako každý měsíc 5 dní) můžu výsledkům věřit, že nejsem těhotná? Četla jsem dost diskuzí o tom, jak ženské měly negativní testy do 3. měsíce, jak celé těhotenství menstruovaly... Tak nevím, jestli tomu můžu věřit.

Mohu věřit negativnímu těhotenskému testu po menstruaci?
anonym_5556c0
Dnes v 10:39

Tak ty diskuze, kde ženy tvrdí, jak celé těhotenství menstruovaly, bych ráda viděla, protože byť jsem laik a ne lékař, tak jsem přesvědčená, že tělo ničeho takového není schopno. Každopádně pokud po negativním testu a pravidelné MS máš nějaké pochybnosti, stačí si v laborce zaplatit krevní test a hned bude po pochybnostech.

anonym_7231c1
Dnes v 11:25

Nejsi těhotná

avatar
lencaa11
Dnes ve 12:46

@anonym_autor test je negativní tím pádem nejste těhotná