Mohu věřit negativnímu těhotenskému testu po menstruaci?
Dělala jsem si dnes tt 20 dní po styku, negativní viz foto problém je, že jsem ho nedělala z první ranní moči:( citlivost 10. aji jsem po styku dostala menstruaci v termínu (styk 7.6. ms přišla 20.6. délka jako každý měsíc 5 dní) můžu výsledkům věřit, že nejsem těhotná? Četla jsem dost diskuzí o tom, jak ženské měly negativní testy do 3. měsíce, jak celé těhotenství menstruovaly... Tak nevím, jestli tomu můžu věřit.
Nejsi těhotná


Tak ty diskuze, kde ženy tvrdí, jak celé těhotenství menstruovaly, bych ráda viděla, protože byť jsem laik a ne lékař, tak jsem přesvědčená, že tělo ničeho takového není schopno. Každopádně pokud po negativním testu a pravidelné MS máš nějaké pochybnosti, stačí si v laborce zaplatit krevní test a hned bude po pochybnostech.