Motání hlavy v těhotenství

denushka130
7. led 2019

Holky, chtěla jsem se zeptat v jakém týdnu jste pocitovali nechutenství a bylo vám blbě (zvracení a nevolnost?) Poslední dobou, citím že se mi strašně motá hlava😬 když čapnu a pak vstanu.

tercasv
7. led 2019

Od 6tt mi bylo špatně a pak jsem zacala i zvracet. Okolo 4. měsíce jsem musela z postele vstávat pomalu, jinak se mi motala hlava a dělalo se mi špatně z přetopené místnosti, tak jsem hodně větrala 🙂

bucifalek_just
7. led 2019

@denushka130 První nevolnost jsem pocítila v den, kdy jsem si pak večer dělala test (kvůli tý nevolnosti) a to jsem byla v 3+5 tt. Mě bylo fakt zle a na zvracení jak nikdy. No a od 6 tt jsem až do nějakého 13-14 tt trpěla na nevolnosti a zvracení.

sudylichozrout
7. led 2019

@denushka130 Od 6. týdne a bylo to děsivý. Zvracela jsem ráno, zvracela jsem v poledne, zvracela jsem večer, smrděl mi celý svět a nebyla jsem schopná skoro nic pozřít. Trvalo to cca 12 dalších týdnů. Zhubla jsem 5 kilo, místo toho, abych dvě nabrala.

lenickakl
8. led 2019

kolem desátýho týdne to začlo

marketa1218
8. led 2019

Já jsem tak 6-7tt a není mi zle vůbec až si říkám jestli jsem vůbec těhotná 😀 Jenom mám nateklá prsa a nafouklé břicho, jinak žádné nevolnosti. Mohlo by to tak zůstat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru