Možná nidace? Kdy by byl pozitivní test?

izzymason
31. led 2022

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat. 22.1. 24.1. proběhl nechráněný styk v době ovulace. Včera tj. cca těch 8 dni po styku jsem večer měla celkem silné menstruační bolesti, tlak na podbrisek. Už dva dny mě celkem silně bolí prsa, hlavne bradavky na dotek, nikdy jsem to před MS neměla, mám větší potrebu pít, stále mám žízeň a i dnes mě pobolíva břicho + jsem dopoledne lehce zašpinila. Muže to byt nidace? U prvního syna jsem to nezaregistrovala a druhého (bohužel skončil předčasným porodem/potratem v 6. mesici) také ne.
Pokud by to nakonec dopadlo, za jak dlouho mužu udělat test a kdy se pravděpodobně ukáže druhá čárka? Cykly mám rozházené, tato ovulace byla potvrzena ultrazvukem. Dekuji a všem co se snaží přeji brzo //❤️

petradt1986
31. led 2022

Ja mela ihned pozitivní.

gbp
31. led 2022

@izzymason https://www.wikiskripta.eu/w/Choriový_gonadotropin tady je videt jak narusta hcg. ja delala v den kdy mela prijit ms a mela slabou carku. tak tipuje, ze treba 2 dny pred ms bych mela ducha. ale to bude hodne individualni a taky musis mit ten nejcitlivejsi test. ale podle tech priznaku tu zni slibne, tak jen vydrzet. zalezi jak mas dlouhou lutealni fazi, treba za 2 dny by duch mohl byt, jestli mas 12 dni 🤷🏼‍♀️

hasara33
31. led 2022

@izzymason tak technicky příznaky těhotenství způsobuje narůstající HCG v krvi, takže pokud už příznaky pociťuješ, tak by se dalo říct, že můžeš zkusit test s citlivostí 10 už klidně zítra z ranní moči 😉 přeji hodně štěstí 🍀
PS: já byla 12 DPO a začala jsem mít bolavá prsa, druhý den ráno jsem si udělala test a byl jasně pozitivní 😉

jan1242
1. únor 2022

Ahooj holky 🙋🙋 tak dnes jsem byla.na krvi a mám 197 jednotek. To by odpovídalo 3tt že ano ? Sestra nebyla moc příjemná, spíše mě zprdla že jsme si měli aspoň 3 měsíce počkat. :( Že jsem "zase"těhotná jí asi obtěžovalo. Teď když my sdělovala výsledky,tak říkala : no máte 197 jednotek, dojdete další týden znovu a uvidíme co z toho vůbec bude, naschle. 😓 Tak a.byl konec hovoru. Jsem z toho zklamana, to mi po ZT na sebevědomí fakt nepřidalo. Holky, můžu se utěšit alespoň tím,že to HCG je dobré? Nebo to taky není dobré ? 😢 Jak jste to měly prosím vy ? Děkuji mockrát...

rebekabebe
1. únor 2022

@jan1242 ahoj je to hodně individuální co se týče růstu Hcg a hlavně z jednoho odběru se člověk nic nedozví já kdybych byla doktor tak tě pošlu na krev za dva dny ne až za týden ale myslím si ze je to hcg dostačující 😊 držím palce ❤️❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru