Možné těhotenství?🤔

28. srp 2022

Je zřejmě nízká pravděpodobnost, ale vrtá mi to v hlavě.
Ve čtvrtek jsem začala slabě krvácet, brala jsem to za menses, který dorazil s denním zpožděním. Menstruační bolesti nemám, co jsem otěhotněla a donosila dítě( mám za sebou několik biochemek a jedno zamlklé těhotenství). Dvě hodiny na to začaly šílené křížové bolesti a na to se přidalo pálení v oblasti vaječníku. Prášek zabral za hodinu, ale jen na kříž. Pravý podbřišek pálel dál, byla jsem bledá jak stěna. Takže do nemocnice. Na utz bylo prý vše, jak má být, děloha prostě jak na počátku ms, brali krev ohledně crp, ten v pořádku, jen hraniční krevní testy, prý nižší hemoglobin. Ale zapomněla jsem v tý bolesti říct, ať tam přidají i test na HCG. Jenže jsem od té doby krvácela fakt slabě, jasnou krví, ne jak tomu bývá u ms a včera jsem už jen špinila. Pokud bych byla těhotná, tak 4tt a to na utz nemusí být vůbec vidět. Tak si říkám, jestli zkusit test, nebo rovnou jít na krev... ať mám jistotu, ale zase nechci plašit. Druhé si přejeme, ale zase jsme si řekli, že v tuhle dobu by to nebylo vhodné 🙄
A omlouvám se za anonym, ale nechci být s tímto dotazem osobně spojována

vikysek0987
28. srp 2022

Mě by při jakémkoliv krvácení nenapadlo dělat si test-jednou jsem měla MS takovou,jindy takovou a i slabé krvácení jsem považovala za MS....
Pokud Tě to uklidní, tak test udělej no....

autor
28. srp 2022

@vikysek0987 já právě že mám zkušenost takovou, že u prvního těhotenství jsem měla zpoždění 14 dní, než mi doteklo, že bych se mohla otestovat. Den po pozitivním testu slabé krvácení, pak bolesti a v 7tt konec. Pak třeba 3 dny zpoždění, test pozitivní, den na to silná a bolestivá menstruace, vyzní to blbě, ale lítaly ze mě cucky. Takhle několikrát. Ale nyní prostě žádný pucek/ cucek, jak je tomu při odlučování děložní sliznice, jen čistá krev. To je to, co mě vrtá hlavou. A znám případy, kdy měla žena ms do 3. měsíce těhotenství, nebo dokonce až do porodu...

autor
28. srp 2022

@vikysek0987 a ještě jsem zapomněla dodat, že den před tím jsem tahala hodně těžké věci do výšky, musela jsem na špičky a dohromady přeskládala cca 200kg

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru