Menstruace na konci šestinedělí?

miky92
26. led 2017

Holky cisarovny prosim o radu. V nedeli to bude 6 tydnu od porodu cisarskym rezem. Ocistky jsem mela temer zadne, cekala jsem to uplne hrozne a nakonec jsem krvacela snad 2 dny v porodnici a pak uz jen spinila obcas se objevila trochu krev ale jinak uplne v pohode. No a ted k veci, od vcerejsku sem zacala zase krvacet tak slabe a dnes uz se to rozjelo jako by to byla ms. Akorat me neboli nic jako kdyz mam ms jen okoli jizvy a mozna malinko nepatrne krize, ale to uz se fakt musim soustredit. Je tedy mozne ze je to ms ikdyz nemam jine priznaky jako bolesti? A pokid ano, muzu uz pouzivat tampony? Dekuji za odpovedi

miky92
autor
26. led 2017

Jo a jeste jsem zapomela dodat ze plne kojim a mimco posledni asi 2 dny trochu bojkotuje kohe i jestli je i mozne ze pokud je to ms tak to ma vliv i na chut mlicka?

summer2012
26. led 2017

Já to měla podobně očistky jen pár dní a pak jen špinění, radovala jsem se z hladkého průběhu a pak na konci šestinedělí šup a nanovo asi 4 dny a pak už dobrý...taky jsem plně kojila...pokud nemáš bolesti ani teplotu a není to bůhví jak silné a netrvá to dlouho asi bych to nijak neřešila, ale spíš než MS bych to připisovala ještě dočištění 😉

miky92
autor
26. led 2017

No presne ja si taky rikala ze takhle hladce jsem si to ani nepredstavovala. Zatim me porad nic neboli a to krvaceni behem dne neni taky zadna uplne katastrofa ale je to jasne cervena krev. Tak uvidime

zvirka
26. led 2017

Já krvácela téměř do konce šestinedělí, pak dva dny klid a pak znovu, na kontrole po šestinedělí mě MuDr. uklidnila, že je to už MS. A byla. Plně jsem kojila, ale rodila jsem teda přirozeně.

summer2012
26. led 2017

@miky92 tak ono je to i tím císařem, že nás hádám hodně pročistili už přitom....většinu holek po císaři co znám tak ty očistky měli v poho...tak uvidíš jak na kontrole po 6 ti nedělí 😉 samozřejmě to může být i MS ale to ti nejlíp poví MUDr. a nebo to poznáš za měsíc...i když za měsíc... já to dostala když byly malému 4 měsíce, plně jsem kojila a cykly jsem měla nepravidelné a hodně dlouhé, srovnalo se to až když jsem kojit přestala 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru