Možné těhotenství. Co myslíte?

deborah1234
30. kvě 2020

Zdravím..
Beru antikoncepci. Nyní jsem měla v pátek dostat MS, normálně ji hned dostanu a je silná, nyní je ale slabší.. Spíš takové špinění.. Je možné že bych byla těhotná? Test jsem si dnes zkoušela. Vyšel negativní, ale když jsem se na něj po pár hodinách podívala, byla na něm vidět druhá čárka.. Je tedy možné že se to ukázalo až po limitu?

tasimia
30. kvě 2020

@deborah1234 po limitu se to nepočítá. Každopádně neměla si teď nějakou střevní chřipku či atb? To prý snižuje účinek antikoncepce. Jinak já při braní antiny, měla taky občas slabou MS. Poprvé jsem letěla k doktorce mě uklidnila, že se to stává. Zkus ještě jeden test.

deborah1234
autor
30. kvě 2020

@tasimia Jeden den jsem si cca o půlnoci vzala prášek a poté jsem kolem 13h odpoledne zvracela, to už se ale prášek stihl vstřebat, ne? Atb jsem neměla.
No já ji mám slabou poprvé a je to zvláštní.. Břicho mám nafouklé a bolí mě jak kdybych ji měla mít normální..
V pondělí si test koupím a uvidím.

tasimia
30. kvě 2020

@deborah1234 to uz se asi stihl vstřebat, souhlasím. I při pauze si chráněna, takže. No je to zajímavé, zkus z ranní moči ještě jeden test.

deborah1234
autor
30. kvě 2020

@tasimia V pondělí ho zkusím..Třeba se to do té doby rozjede.. Poslední dny jsem také dost ve stresu, hledám si práci, do toho jsem na nemocenské a nechtějí mi ji uznat a tak... Takže je možné že za to všechno může i stres?

tasimia
30. kvě 2020

@deborah1234 je to možné, stres dělá hodně i když se to nezdá.

miba10
31. kvě 2020

@deborah1234 i po limitu se to počítá. Mě jedna po limitní čárka zprijemnuje život už 2,5 roku 😁 zkus test za 2 dny znovu

deborah1234
autor
31. kvě 2020

@miba10 v návodu u testu ale bylo, že po limitu je výsledek už neplatný..
Dnes mi menstruace trochu zesílila, tak ještě uvidím.
Test zkusím

miba10
31. kvě 2020

@deborah1234 návody jsou jen návody. Já na čárku po limitu přišla až druhý den a vypadala takhle. Já to beru tak, že pokud by hcg v moči nebylo, tak by to neulazalo ani po limitu.

krupka3
1. čer 2020

Mne se take ukazaly slabsi carky az po limitu, pokazde tehotenstvi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru