Ms, ale na testu možná duch. Myslíte, že jsem těhu, nebo ne?

10. únor 2021

Ahojky všem ještě se tady moc neorientuji.ale 8.2 měla přijít ms přišla už 5 s tím že jsem trochu zakrvacela snad pár hodin pak jsem den růžově spinila.dnes jsem zkusila test pac mě děsně bolí prsa viz foto vidíte něco?ja musela i když jsem krvacela byla to ms taková divná.mivam jí kolem 4 dnů a teď tohle.v noci mě bylo děsně špatně šla jsem jednou zvracet a vše teď ok. Co myslíte jsem tehu nebo ne? Mám zkusit ještě jinou značku testu ci k dr? Omlouvam se za kvalitu fotky nevím jak jinak to vyfotit.snazime se o druhé mimi ale nějak to nejde.co myslíte asi tam nic není co? Děkuji vám

pepickovapavlinka
11. únor 2021

To je negativní test

pepickovapavlinka
11. únor 2021

A po mé skušenosti MS pak pozitivní test a mimi stejně odešlo.Pak MS v Říjnu a v Listopadu // a jsem teď 18+4tt.Takže i když to teď nevyjde tak to výjde příště

autor
11. únor 2021
autor
11. únor 2021

@zuzu_z děkuji jasně já vím uvidím jak to bude nechci se tady hádat ale některé ty holky asi neví jak se ty ženy cítí a doma třeba dělají to samé.to si myslím jen já.snad to bude vše ok.muze to být nerovnovaha klidně já to vím.uz jednou byl test pozitivní teda asi a nic z toho nebylo

daisy95
11. únor 2021

Ja na tech testech z ranni moci taky vidim 🤷🏻‍♀️ Docela jasne..

nikishkaaaa
11. únor 2021

Představte si, že děti mám, trvalo mi, než jsem otěhotněla, několikrát potrat...takže vím, jak silná je touha po dítěti. A jsem zdravotník, takže není potřeba mě poučovat o možnosti "menstruace" v těhotenství, která nebývá ovšem úplně běžná, často jsem se takto setkala i s mimoděložním. Ale nechme to...Nemyslela jsem svůj příspěvek špatně, ale jako dobře míněnou radu, protože lovení duchu, jako žena, která se snažila dlouho o dítě chápu, ale dělat i 3 testy za den, když jsou sněhobílé, je nezdravé. Nebojte toto je můj poslední příspěvek zde, protože Vy jiný názor prostě nesnesete a nechcete slyšet 😉 v otěhotnění Vám držím pěsti. Hezký den

ema90
11. únor 2021

Nezlobte se, ale kdyz vznesete dotaz, musite pocitat i s negativni odpovedi. Slecna/pani @nikishkaaaa ma pravdu.
Test se dela jednou denne z ranni moci. Nema smysl si jich delat x za den.
Menstruaci jste mela a testy jsou negativni.
O menstruaci v tehotenstvi se rozepisovat nebudu, nicmene ve zkratce- tehotna zena menstruovat opravdu nemuze, nikdy.
Zena muze krvacet v tehotenstvi, ale nikdy nejde o menstruaci v pravem slova smyslu.
Vy jste sem od vcerejska dala tak 5 ruznych testu.
Kdyby jste byla tehotna, verte, ze carka by vypadala jinak. Kdyz jste testovala vcera, tak pokud by tam byl duch (psala jsem vcera, ze na jednom testu Pepino jsem ho mooozna videla hodne slabe), tak dnes by duch uz musel silit.
Takze bud nejste tehotna vubec, nebo jste a neni tehotenstvi prosperujici.
Pokud jste opravdu tak nervozni, muzete si zitra zajit na krev jako samoplatce a v pondeli potom znovu.
Je potreba vzit krev opakovane, z jednoho odberu se nic nepozna, hladina hcg se musi nasobit.
Nicmene priste se hned necertete, kdyz vam nekdo rekne svuj nazor. Sama preci musite videt, ze na testech nic moc, spise nic, neni. Kdyby jste tam sama videla jasne carky, tak se preci neptate.
Presto preji hodne stesti 🍀

pepickovapavlinka
11. únor 2021

Víte jak vypadá pozitivní ten plastový test?Opravdu netestuje 10 testama za den tím si těhotenství nepřivoláte.A pozitivní test vypadá takto jste po MS spíš bych řekla že těhu odešlo než že jste těhotná

autor
11. únor 2021

@pepickovapavlinka hm hustý.dekuji.nevim asi jsem bl...

autor
11. únor 2021

@daisy95 co vidíš?nic nebo duch?

pepickovapavlinka
11. únor 2021

Tak oroč se tady obořujete na ostatní když vám napíší že na testu nic není?To je taky ,,hustý,, od vás.Chápu touhu po miminku my se snažili 3 roky,ale tohle?Radím vám uklidnit se a neupírat se na to tak.My i když se trefili do ovulky tak nic byla jsem jak vy pak jsem se naštvala vykašlala se na nějaké snažení a bum a byla jsem těhotná.Ona psychika taky dělá hodně

autor
11. únor 2021
nikishkaaaa
11. únor 2021

Paní prostě chce slyšet, že je těhotná, protože zakladá další diskuzi pod názvem Sluníčko 😀

autor
11. únor 2021

@nikishkaaaa proč bych to dělala?nemusite být rejpalka bože.

nikishkaaaa
11. únor 2021

Nezlobte se, ale ja nejsem hlupák 😀

pepickovapavlinka
11. únor 2021

Víte co nejjednodužší co můžete udělat je se zítra zbalit a jít na krev ta vám hned řekne jestli jste nebo nejste.Ale s takovýmto přístupem ještě dlouho 🤰🏻 nebudete

pepickovapavlinka
11. únor 2021

@nikishkaaaa a kde?

daisy95
11. únor 2021

Ducha.. 😃

nikishkaaaa
11. únor 2021

@pepickovapavlinka označila jsem Vás 🙂

daisy95
11. únor 2021

Ale mozna je to jen nastavenim jasu na telefonu.. 😏

jasmina1992
Autor odpověď smazal
Zobraz
pepickovapavlinka
12. únor 2021

@jasmina1992 vy tam něco vidíte?Já vidím negativní test 🤷🏻‍♂️ bohužel

nikishkaaaa
12. únor 2021

@jasmina1992 negativní

pajasala
12. únor 2021

@jasmina1992 já vidím dusika

ema90
12. únor 2021

@jasmina1992 Ja vidim negativni test

daisy95
12. únor 2021

@jasmina1992 tady nevidim nic..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru