Ms nikdy, bolesti jako před ms. Mohu být těhotná?

janickavelek01
24. kvě 2020

Čauky holky, mám menší otázečku. Mám týden spoždění ms, bolesti mám jako kdybych to měla dostat a sex s přítelem jsem měla v době, když jsem měla plodné dny (nechráněný). Testy jsou zatím negativní, je nějaká pravděpodobnost, že bych mohla být těhu? Děkuji za odpovědi.

tasimia
24. kvě 2020

@janickavelek01 pokud máš testy negativní, tak bych to spíše viděla na zpoždění..

sudylichozrout
25. kvě 2020

@janickavelek01 Pokud vis, ze jsi mela skutecne plodne dny v dove nechranenwho styku, tak uz by test tehotenstvi ukazal a zpozdeni ma jiny duvod. Pokud jsi je odhadovala jen podle mobilni apky, tak na tu se nejenze muzes vykaslat, protoze je v tomto ohledu uplne na nic, ale mohla jsi byt mimo plodne dny a ovulaci jsi mohla mit pozdeji. A pak bys byla teprve ted treba v terminu menstruace a vi buh, jestli dorazi, nebo jsi tehotna. U me si spermie pockaly skoro 5 dnu na ovulaci a je z toho treti ditko.

pucka08
25. kvě 2020

@janickavelek01 to jsme na stejné dnes jdu pro test

alex_aa
25. kvě 2020

@sudylichozrout netreba hneď hovoriť, že je aplikácia úplne na nič.. mne vždy vyrátala plodné dni správne, aj som to na sebe trocha cítila a aj sme sa podľa aplikácie snažili a vyšlo hneď prvý mesiac ;)

sudylichozrout
25. kvě 2020

@alex_aa Aplikace ti nemuze urcit tve individualni plodne dny, protoze nezna konkretne atvuj cyklus. Takze bud mas cyklus 14/14 a trefila ses do jejiho nastaveni na 28 dnu, nebo sis do ni zadala svou delku cyklu a delku lutealni faze. Pak predpovi dalsi cyklus, jak by u tebe mel vypadat. Ale uz nepocita s odchylkami, ktere jednorazove cyklus muze mit. Kdyz se tvemu telu protahne folikularni faze a posune se ti ovulace a s ni i termin menstruace, apka o tom nema ani paru.

alex_aa
25. kvě 2020

@sudylichozrout tú aplikáciu používam niekoľko rokov a značím si tam vždy koniec a začiatok ms a vždy mi dobre trafila plodné dni.. samozrejme beriem, že sú aj ženy, ktoré majú tú ovuláciu posunutú, alebo sa to proste môže občas stať, že to vyjde na iný deň, ale netreba hned aplikácie odsudzovať a ak sa žena podľa čoho iného riadiť, keď plodné dni na sebe necíti, tak toto môže byť pomocník

janickavelek01
autor
25. kvě 2020

@alex_aa děkuji za radu, tady nejde ani moc o ty plodné dny či ovulaci( s přítelem spím bez ochrany poměrně často)
V poslední době se mi bazálka pohybuje okolo 37,3-37,5 a neklesá, před ms by prý měla klesat ale nic..Poslední ms započala 19.4. a skončila 23.4. a teď jsem ji měla dostat 17.5 a stále nic, pobolívání břicha mám jako bych to měla dostat, mám nechuť k jídlu, občas na zvracení ale test je bohužel negativní. Ale četla jsem na diskuzích, že u některých žen se hladina HCG objeví o dost pozdě než u většiny, kterým čárka skočí pár dní před očekávanou ms. Tak doufám, že jsem těhotná, když to bude trvat ještě týden, zajdu si za doktorkou a zeptám se na radu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru