Jsem těhotná?
agnesi
30. zář 2013

Můj těhotenský test, jsem těhotná?

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát :-p

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂
pajakuco
19. led 2015
Ahoj holky, co říkáte na toto? Děkuji.
tarra27
19. led 2015
@pajakuco myslím, že netřeba komentář .-) gratulace
intime
16. únor 2015
Ahoj holky potřebuji poradit menstruaci jsem dostala o 12 dnů dříve přední jsem čtyři dny špinila a pak přišla. Už to mám 7 den a pořád dost krve. Pořád mně bolí prsa a stále bych něco jedla. Zkusila jsem si udělat test i když vím že díky menstruaci to test nemusí ukázat ale byl tam strašně slabý proužek. Mužů být těhotná nebo si zas něco namlouvám. Děkuji
lucinka58
16. únor 2015
Určitě těhotenství 🙂
nikisekfrancova
25. pro 2015
Ahojte holky chci se zeptat můj přítel se do mě napustil 17.12 to jsem mela vysokou Plodnost....,ale o to by nešlo a pak. Ještě 21.12 a 4 krát myslíte že by mohla být v tom???,a jo těhotenský test jsem si dělala 22.12 a nic
anonym88
25. pro 2015
@nikisekfrancova těhotenský test má cenu dělat az při vynechane menstruaci! Určíte ne den nebo pár dni po styku. A klidne těhotná byt můžeš, ale je fakt brzo na test.
nikisekfrancova
25. pro 2015
@anonym88 Děkuji
nikisekfrancova
3. led 2016
Dobrý večer holky,chci se zeptat je normální v 2tt.slabounce krvacet??
amcadanca37
21. bře 2016
Ahoj mám 2 dny spojení ms včera mi bylo nevolno točí se mi hlava je mi na omdleni prsa mám citlivá.udělala jsem si dnes test a byl negativní 😞k doktorovi se mi nechce abych nebyla za blázna.prosím poraďte 🙂 děkuji

Začni psát odpověď...

Odešli