• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může být každé těhotenství jiné, než to předchozí?

5. srpna 2013 
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. S manželem už máme jednoho 1,5 letýho chlapce. S ním jsem byla již těhotná i přes to jsem dostala MS docela silnou, která trvala 3 dny a pak ustala. To jsem byla zhruba těhotná měsíc. Od početí našeho syna jsem tepve zjistila až když jsem měla bolestivé, nateklé prsy a silnou únavu!!! Dr mi tenkrát řekl, že jsem mezi 4.-5. týdnem těhotenství a test vyšel.
Poslední dobou s manželem spolu spíme poměrně často a čas od času se udělá do mě. Antikoncepce neberu. Nikdy jsem nezkoušela ovulační testy...Sama na sobě vycítím, že se semnou něco děje..Teď v pátek jsme spolu (Min.týden 26.7) měli poměr a udělal se do mě. ten večer jsem to dostala asi odstup 4 hodiny neš mi začala MS...v SO jsem měla MS silnou, v NE takovou slabší a v PO jsem už jen špinila půl dne a vytekl ze mě bílí, nezapáchající hustý hlen. Co to může být. To PO jsme spolu o5 spali a o5 se do mě udělal...tak i ve středu ráno. Test jsem si dělala a vyšel negativně. Zřejmě je asi čas a brzo si ho dělat. NEchci si nic vsugerovat. S manželem plánujeme ještě jedno dítko. Poslední dobou jsem spestřila, že jsem trošku utahanější a nevyspalejší, náladová a protivná...pořád mě něco štve..ale přiřazovala jsem to k mému synovi, jak jsem s ním každým dnem a on mě utahá za 3 :wink: . Dneska ráno jsem se vzbudila i ve spánku jsem cítila jakou mám silnou migrénu, nemohla jsem ani vstát! průjem jsem měla taktéž...asi možná z jídla...mám chut zvracet, jist pak zase nejíst...pobolívá mě v podbříšku až píchá, jako kdybych to měla dostat...mám nějaké napnuté bříško přesně tak jako bych to měla dostat...tak jako kdybych ho měla natlakované, zvednu se sednu si a cítím jak je pod tlakem. čas od času je mi na omdlení, nebo se mi zamotá hlava, mám černo před očima...nikdy jsem si neměřila bazální teplotu a nekupovala ovu test. Holky poraďte, ať zase zbytečně neplaším....nic si nevsugeruju je to přesně tak jak jsem napsala. Děkuji za odpovědi :pensive:
1. srp 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela jsem to same a ted jsem podruhe tehu :slight_smile:
1. srp 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hecatecat možná je ještě brzy ale řekla bych že by to mohlo vyjít,počkala bych a pak zkusila bud test nebo si zašla na krev :wink:
2. srp 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adusmamus Kéžby kdyby to vážně vyšlo...nechci si nic vsugerovat :wink: , ale hodně častěji mě pobolívá v podbříšku a mám čas od času takový podtlak :unamused: motá se mi hlava, brní mě ruce i nohy...no skusím si to udělat ještě příští týden tak uvidíme :slight_smile:
5. srp 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkad2856 Doufám, že budu těhotná...Chceme s manželem miminko :slight_smile: pořád mě pobolívá v podbříšku a cítím takový podtlak v podbříšku...prosím at mi to výjde :slight_smile:
5. srp 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hecatecat Taky si přejem mimi :slight_smile: tak u Vás to vypadá nadějněji,no to měla kamarádka taky ty bolesti v podbříšku že prý se pomalu roztahuje děloha :wink: tak at je to tam a pak dej vědět a popř hod fotečku :wink:
5. srp 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek