• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může jít o těhotenství? Ovlivnily zánět či léky test?

20. května 2014 
Dobrý den všem,
můj problém je v tom že mi dnes vyšly z dopolední moči 2 TT jsou sice slabé a jdou vidět u světla. Snažíme se o miminko ale od pátku beru antibiotika a prášky na zavádění...mám zánět v pochvě a močáku...myslíte že by zánět či ty léky ovlivnili TT? Ovulaci jsme měla pravděpodobně 10.5.
moc děkuji za každou radu i odpověď
19. kvě 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zánět ani ATB určitě pozitivní test nevyčarují, takže půjde zřejmě o těhotenství ;) (teda nevím co znamená, že lze čárky vidět jen u světla, to bych za pozitivní test asi ještě nepovažovala, pod světlem je vždycky vidět ta samotná testovací rýha, může to mást)
19. kvě 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pouze nektere antibiotika to delaji....nepamatuji si nazvy ale zkus zadat do vyhledavace hesla jako antibiotika pozitivni testy a tak....ja jedny brala v dobe kdy jsme se snazili a vsechny testy mi vychazely slabounce pozitvni ale nakonec to bylo opravdu z tech ATB...o biochemicke tehu neslo....drzim palce at to atb nemaji na svedomi :slight_smile:
19. kvě 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moc děkuji za odpovědi ale snad to bude těhotenství...dnes je silnější a jde trochu víc vidět
na fotce je test dělaný dne v 10 hodin...měla jsme docela pozdě ovulaci pravděpodobně tak snad to bude vše dobře...dnes jsme volala na gynekologii a dr nic neříkal že by to ovlivnili prášky a zítra jedu na krev ale mám strach že ms stejně dojde
20. kvě 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitaf nestrachuj se a mysli pozitivne :slight_smile: musis tomu verit :slight_smile: drzim palce!!!!!
20. kvě 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek