Může mi někdo poradit ohledně těhu?

2014samuel
6. čer 2021

Ahoj je tu někdo kdo měl stejný problém jako já, když jsem byla na utrazvuku tak byl vidět jen gestační váček ale bez plodů je tu třeba naděje že by mohlo být vše v pořádku 🙂😔nebo se mám připravit na to nejhorší jinak dnes jsem v 5+5 tt.

leslieth
6. čer 2021

@2014samuel já bych řekla, že je čas. U mě si MUDr. nebyl jistý srdíčkem v 7tt. A ovu mohla být později.

simcakoc
6. čer 2021

@2014samuel ahoj, v prvním těhu, když jsem byla na první kontrole měla jsem být asi 6+3. Doktor viděl pouze gestacni váček a ten odpovídal tak 5+3. Kontrola po dvou týdnech a už tam byl vidět plod i srdíčko.

mamikry
6. čer 2021

@2014samuel Ja mela v 5+4tt jen vacek. V 10tt uz byl prcek se srdickem. 😉

777anonymka777
6. čer 2021

@2014samuel Také jsem měla v 5+5 jen gestační váček a za 2 týdny už i plod. Ještě je hodně brzy, třeba si měla později ovulaci. Teď už jsem v 17 TT.

haku71
6. čer 2021

@2014samuel
Ahoj. Já měla v 6+5tt dokonce jen prázdnou dutinku. A teď ta dutinka má 4 měsíce a spinká vedle mě v postýlce. Někdy si hold prcek dává na čas. Nebo jak říkal můj doktor, přilepí se někde na stěnu dělohy a nejde vůbec na UTZ najít.
V 8+5tt bylo už i srdíčko. Takže určitě je ještě hodně času, aby se mimi rozvinulo ❤️
Přeju hodně štěstí

lachtanice86
6. čer 2021

@2014samuel sla si brzy, musíš počkat

2014samuel
autor
7. čer 2021

@simcakoc tak děkuji je to moje 4 čtvrté tehu a u jednoho to neznám tak proto jsem se chtěla zeptat..

stanulice
7. čer 2021

@2014samuel tak já byla zase 5+3 a nebylo vidět nic , doktor mě řekl že mimoděložní vzal mě krev a další den sem měla přijít s tím že když to nebude vidět naplánujeme zákrok . Já bulela celou noc . A druhý den HCG 4tis a už tam byla malá tečka ale nic moc 🙂 šla jsem brzy jelikož jsem měla léky který dělá cysty .

pepickovapavlinka
7. čer 2021

Buďte v klidu já měla v 6tt jen dutinku jinak nic.Za 14 dní už bylo i srdíčko.Miminko je tak malé že kolikrát ultrazvukem opravdu zachytit nejde.Bude to dobré nebojte

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru