• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může mít těhule ovulaci?

14. března 2012 
Ahojky chci se zeptat asi na logickou věc ,ale prostě já nějak mám v tom zmatek :grinning: Tak k otázce :slight_smile: Holky může těhule mít ovulaci ? Protože já na testu měla silnějšího ducha ,ale 3-5 dní před ovulací (teda normálka jí mám tak kolem toho 15-18DC)Jsem měly nechráněnej styk a přítel nestihl úplně včas vytáhnout :sweat_smile: !pak jsem si dělal dva ovu testy a to 15 a 16DC! 15dc byl fakt jen slabej duch 16dc je tam taky duch ,ale už razantnější a teploty byli15dc 36,4 a 16dc 36,3 moje klasická ovulační teplota! 17 a 18dc už se vrátila na 36,5 a 36,8 dokonce takže to ovulace asi nebyla jen mě bolelo v podbřišku jako bych měla ovulaci zvláště pak ten 17 dc ! Ale ty teploty mi nějak nesedí no a dnes jsem 20DC a začali mě bolet prsa ! Tak v tom mám zmatek piště mi své názory :slight_smile:Budu jen ráda :slight_smile:
12. bře 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sonicata tak co holky pomůžete mi někdo :slight_smile:
12. bře 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicata napsala si to ponekud zmatene :confused: ale jestli to dobre chapu,tak je to nepravdepodobne i kdyz jsou pripady,kdy zenska mela treba vic ovulaci behem jednoho cyklu. byl o tom i nakej porad. ze byla zenska a cekala dvojcata a po narozeni se ukazalo,ze ma kazde dite s jinym otcem. tudiz mela 2 ovulace behem par dni :sweat_smile:
13. bře 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa Jo..mě tvrdila kolegyně, že se to stalo vyloženě její známé, že každý plod byl jinak starý ( :unamused: ..těžko říct )..
má to i nějaký název, co jsem zapomněla...ale to je naprostá divočina a kuriozita..
13. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkamarketa spíš je mi divné že jako stav že, ovulaci mám jsem měla ,ale teploty a test ze sebou nějak neseděli testy nevyšli pozitivní když byla teplota nízko a při vysoké teplotě jsem měla pocit jako mám při ovulaci ! Ale testy ovulaci nepotvrdili ! Tak jestli by bylo možné , že kdbdych byla těhu , že bych neměla ovulaci :slight_smile:
14. bře 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek