Může to být počáteční těhotenství?

monyscerna
19. bře 2023

Ahoj, mám den zpoždění, dbes ráno test podle mě negativní nebo nevím zda tam něco vidíte? Cyklus mám cca 30 dni, někdy to přijde o den dřív někdy později.. Ovulka byla asi 5.nebo 6.3.
Jde mě o to, že od rána je mě blbě, bolí mě hlava, podbrisek, citlivý prsa a lehce jsem zaspinila a od rána už nic. Nemůže to být počáteční tehu?☘️ Že by se mimo uhnizdovalo? Nemate s tím někdo zkušenosti? Spinila jste některá a nakonec tam byly //? 🙂 🙏

lauriak
19. bře 2023

Podla mna pri spozdeni uz by bolo nieco videt. 😕

klokanka31
19. bře 2023

@monyscerna Kdyby se mimčo uhnizďovalo až teď, což je blbost tak dlouho po ovulaci (pokud ji víš jistě) tak bys na testu ještě nic nepoznala. A blbě ti může být od čehokoliv. Příznaky stejně nejsou tak brzo.

lencaa11
19. bře 2023

@monyscerna řekla bych že už by na TT aspoň 👻 by byl brala bych to jako klasické zpoždění tělo někdy jede si své a nebo taky to mohlo bejt biochemické asi bych zašla na krev

monyscerna
autor
19. bře 2023

Děkuji za odpovědi 🙂 uvidíme co zítra je dost možný že se z toho rozjede MS 🤷‍♀️🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru