Může to být těhotenství?

ma121
14. led 2015

Zdravím všechny,
Posledni menstruaci jsem dostala 30.11.2014 a nejak jsem to vubec nevnimala. Ale od minulého tydne mam hrozne citlivé prsa, dost se zvětšily a nemohu se jich dotknout. Take porad jim, i to, co treba vlastně nemam rada. Mam bolesti v podbrisku a tak jsem si včera rano udělala test. Druha čárka je takova slabší, myslíte, ze bych mohla byt těhotná? Dekuji za odpověď 🙂 Přidávám foto tt. 🙂

asadek
14. led 2015

myslím, že můžu gratulovat 🙂

kata1988
14. led 2015

Ahojky, já myslím,že je to vcelku jasné 🙂 , ale pro klid bych si ještě třeba s odstupem pár dní testovala,jestli čárka sílí. A vyhla bych se mamatestu, hodně holek tady na něj nadává. Já byla spokojená s obyč.testem od dr.Maxe, ten mi spolehlivě ukázal zda jsem/nejsem těhotná.

ma121
autor
14. led 2015

Děkuji za rady a informace. 🙂 Já už zítra raději jdu na gyndu, nemusím se objednávat a býva zde jen ve čtvrtek, tak tam hned skočím a uvidím. 🙂

tortojs
14. led 2015

Jasný jako facka, čárka je krásná. Přeji ať se drží 🙂

veraakubik
14. led 2015

Myslim,ze není co resit-krasne pozitivni testik!Gratuluji!

ma121
autor
14. led 2015

Ty komentáře mě těší, tak doufám, že mi to i dr potvrdí a bude všechno v pořádku. Moc děkuji. 🙂)

andrrriiik
14. led 2015

Jasné těhotenství.Gratuluji 😉

shynne
14. led 2015

@ma121 určitě si těhulka,gratuluji 😵 😵

milerka30
14. led 2015

Jé, ja dojetím brečela, když jsem našla přesně stejný výsledek testu 🙂 Gratuluji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru