Může to být těhotenství? Test negativní, zpožděná MS

mlledq
9. srp 2014

Ahoj, ne že bych se snažila o mimi, ale koukala jsem, že mezi vámi jsou zkušené těhu, tak mi třeba někdo poradí emoticon
V červnu jsem po 7 letech vysadila antikoncepci, MS přišla přesně za 28 dní, tak jsem byla spokojená. Během následující ovulace jsem trochu zašpinila a teď už mám týden zpoždění. Necelý týden před očekávanou MS mě začaly strašně bolet bradavky, musela jsem doma nosit podprsenku a to trvalo 8 dní! Občas jsem měla i trochu pocit na zvracení, ale bůh ví, jestli to nebyla třeba z jídla. Právě ta bolest bradavek a zpoždění MS mě přimělo si udělat test, už jsem si dělala tři, včera poslední a všechny negativní. Myslíte, že by to i tak mohlo být těhotenství?!
Děkuju moc za odpovědi

sarkad2856
9. srp 2014

A kdy byla ovu?muže se jednat o těhu,ale nemusí.Jaké testy to byly?Co tak zajít na krev,která ti to přesně a hned potvrdí či vyvrátí a budeš vědět na čem jsi... 😉

salomee
9. srp 2014

No pokud byly testy negativní, buď jim budeš věřit..a nebo si dáš pár dní pauzu a pak zkusíš další, někomu to třeba ukazuje později..a někomu i o dost později. Na tu krev jít můžeš, ale já bych to nehrotila, spíš bych se třeba poradila s dr, stačí telefonicky..? Nevím, jak reaguje tělo na vysazení, třeba se to bude chvilku rovnat? Ale to poradí spíš holky, co někdy braly. Bolesti prsou taky někdy mívám...občas se to ani nijak neváže na cyklus a přichází to různě... Vím, že dneska je populární hned běhat na krev jako samoplátce.. už nám nestačej testy a vše chceme vědět okamžitě... 🙂 Ale řekla bych, že když vyčkáš, tak to na výsledku nic nezmění, pokud tam něco je a má být, bude i za pár dní...týdnů. Tak ať vše dopadne co nejlíp..🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru