• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může to být těhu? Krátká menstruace

22. ledna 2014 
Ahoj maminky .. Potrebuju Vaši radu :slight_smile:
Snažíme se a přítelem o mimi ....
Mam pravidelnou MS co 28 dni ( 6-7 dnu)
Tento mesic ale přišla o týden dřív , a zdržela se jen na 3 dny úplne slabé...
Bylo mi to divné ale říkala jsem si ze je to nejspíš stres .
2 dny na to ? Bolest zad u ledvin bolesti v podbrisku
a bolest hlavy ( kterou ja nemivam snad nikdy)
a stále curani TB 36,9-37 .. Sla jsem na gyne a tt negativni , žádná infekce žádné problémy s mocakem. Pouze jsem byla skoro ve fázi ovu.
Dneska je to týden od kontroly a je to porad to samé , bolesti bradavek podbrisek záda a jsem víc unavená a všímám si bílého výtoku... TB stále 37,2-3.
Co myslíte ? Noc všem děkuji za odpověď ! A všem snažilkam hodně štěstí !! :-*
22. led 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud ti test ukazuje ze tehu nejsi tak asi nejsi.. I kdyz testy muzou zlobit.. zkusila bych digitalni od clearblue ty jsou nejpresnejsi... a kdyz I ted ti ukazu ze negativni.. tak si proste tvoje telo jen hraje.. ja mivam slabou ms taky.. 2-3dny... pockala bych par dni a zkusila test znovu.. ja teda taky mivam vyssi BT takze ja se pdle toho ridit nemuzu.. u me mit na 37 je uplne na beznym poradku...takze.. rada.. nefixuj se na to moc.. ms dosla.. I kdyz slaba.. zkousejte dalsi cyklus.. neboj jednou se zadari :dizzy_face:
22. led 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den chtela bych se optat mela jsem 7 dni opozdenou menzes,tak sem si delala asi 3 testy a pokazde tam byla slaboulinka druha carka je mozne abych byla tehotna a menstruovala dekuji za odpoved .
22. led 2014 ve 14:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já při prvním těhu taky měla dva dny slabou menses a stále negativní tt, těhotenství potvrdil až krevní test. Takže od té doby kupovaným testům moc nevěřím a řadši rovnou krevní test. U nás v nemocnici vyšel asi na dvě stovky, což se i vyplatí než kupovat několik běžných tt a během pár hodin je jistota.
22. led 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek