Může to značit těhotenství?

ivuskaaa93
12. pro 2016

Ahoj holky,
Svědí mě bradavky,strašná bolest v kříži,nevolnost a zvracení,šílená únava a bolesti hlavy,podrážděnost a lesklé rozšířené oči....člověk by řekl,že se může jednat o těhotenství,ale tyto obtíže nastaly dva týdny před MS a pořád se přidává něco ..test negativní bohužel,začínám,cítit tlak v podbřišku, jen se modlím ať to nedostanu.....mám to dostat 16.12.
Myslíte,že je šance těhotenství?☺máte nějaká podobnou zkušenost?
strašně v to doufám... První tehu dopadlo kyretáží tak ted doufáme.
Děkuji za odpověď.

muhehehe
12. pro 2016

což o to, šance je asi vždycky, pokud se s partnerem nechráníte.... ale tohle bude spíš nějaký bacil, než příznaky těhotenství.

ivuskaaa93
autor
12. pro 2016

Z čeho soudíš,že je to spíš bacil?

muhehehe
12. pro 2016

Z toho, že v takto časném stadiu takhle divoké příznaky fakt nebývají. A že ještě neminulo datum, kdy měla přijít ms. Jinak samozřejmě držím palce, ať to vyjde. Ale tyhle příznaky bych s těhotenstvím prostě nespojovala ;)

ivuskaaa93
autor
12. pro 2016

Tak uvidíme. .. Mnohdy se stávají věci ,kterým nerozumíme,my ani lékaři...a přesto se stanou... Příroda je mocná a dělá si věci podle svého ,naděje umírá poslední... 😁 uvidime,každopádně děkuji za odpověď ☺

muhehehe
12. pro 2016

Heleď ono se to hlavně nevylučuje- těhotná klidně můžeš být, a k tomu pořádnou chřipku 🙂))

misulinka44
12. pro 2016

Je to tak 50:50, čili ve hvězdách. Tvé příznaky jsou k nějaké viroze... určitě nelze mít těhotenské příznaky,kdyz vajíčko neni ani uhnizdene v děloze,cili nepripojene s tvým krevním oběhem. Ale těhotná být samozřejmě můžeš, zkus test až toho 16.nejdriv. drzim pesti🙂

nevesta2708
13. pro 2016

Spíš to vypadá jako ,,vsugerované" potíže.. Po miminku toužíš a tělo se tak klidně může začít chovat.. Držím palečky aby to tak i bylo 😉

georgina_
13. pro 2016

No každá jsme jiná, já měla lehké náznaky MS jako vždy (lehké bopolívání podbřišku, zad), ale žádné špinění. Když už to nepřišlo ani v neděli, začlo mi to být podezřelé...včera jsem si udělala test a negativní...pak jsem byla lehce nakupovat a večer jsem měla už silnější bolesti, takže jsem čekala, že to v noci dorazí...mám 4. den zpoždění a test před hodinou ukázal slabou čárku 🙂 Silnější než po IVF, ale zatím se na to nechci moc upínat, abych nebyla zklamaná, kdyby to zase nevyšlo...zabav se nějak, předvánoční "stres" by ti mohl pomoct odvrátit pozornost 😉 Uvidíš, držím pěsti 🙂

ivuskaaa93
autor
14. pro 2016

Jee tak to ti taky držím pěsti ☺.. No me už taky začíná bolet v podbřišku a mam čirej výtok .. Teď jen otázka jestli to dostanu nebo ne.. Tak uvidíme.. Ale u tebe myslím,že je to jisté. ☺

mikvitin
14. pro 2016

Ahoj, s přítelem se snažíme o miminko 5tý měsíc. Menstruaci jsem měla doposud pravidelnou. Tento měsíc 7 dni před menses se objevil hnědý výtok s trochou krve. 5 dní před menses se objevilo více krve a prudká bolest v podbřišku. Je to předčasná menstruace, ovulace nebo čeho se můžu obávat. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji za rady

ivuskaaa93
autor
14. pro 2016

Jj řekla bych,že jsi to dostala jen dřív. Někdy se může stát,že je cyklus nepravidelný vlivem leku,stresu apod. A nebo mohlo jít o samovolný potrat.
Jen se snažit dál,ja po vysazeni antikoncepce jsem otěhotněla az za 7mesicu a bohužel v 10tt kyretaz.

ivuskaaa93
autor
14. pro 2016

Držím pesti ať to klapne co nejdřív... Dočkáš se neboj. Ja si ted říkám to samé.. ☺ dřív nebo později to prostě klapne.

lenusaak
14. pro 2016

@ivuskaaa93 ahojky možné je všechno, o tom žádná, ale ( a doufám, že se mýlím) myslím si, že to asi těhu nebude ☹ Embryjko se začína zahnizdovat cca 6 dni od početí, nez se zahnizdění ( nidace) dokončí, trvá to pár dni - cca 2-3, po tomto období se začíná vytvářet hcg, který narůstá a díky narůstu hcg , právě vznikají těhotenské příznaky. Záleží ted jen kdy byl styk a předpokládana ovulace. Třeba si ji měla velmi brzo po minulé ms 🙂 tak držím palce, aby nám zase příroda ukázala jak je nevypočitatelná a umí překvapit 🙂

ivuskaaa93
autor
15. pro 2016

Minule těhotenství jsem taky otěhotněla asi dva dny po MS. I když doktor tvrdil neco jiného,tak pak uznal ,že mam pravdu a že ovulaci mam jinak 😁 dokonce jsem pak někde četla,že ji některé mají během MS.☺
I když mimi moc chceme,dáváme tomu volný průběh. A zvracení mi nepřijde,ze se dá vsugerovat. ☺
Prostě uvidíme,buď to dostanu a nebo ne ☺ když se nezadaří teď,zadaří se jindy ☺

anup
15. pro 2016

Ahoj měla jsem to dostat před dvěmi týtny a ted as dva dny jen špinění, tak nevím

mikvitin
15. pro 2016

@ivuskaaa93 díky...nakonec se ukazalo ze jsem to přece jen dostala dřív....každopádně nezbývá nic než se snažit dál 🙂

georgina_
17. pro 2016

@ivuskaaa93 děkuju Ti za podporu, nakonec jsem to s týdenním zpožděním taky dostala, broučka jsem neudržela ☹ Držím ti pěsti, měj fajn víkend...

ivuskaaa93
autor
17. pro 2016

Holky,musíme věřit... Když to nepřišlo teďka,přijde to hned po další MS. Někdy je lepší,když to takhle odejde samo,než aby bylo něco v nepořádku. Ono se zadaří,o tom žádná.
Ja to sice ještě nedostala,ale těhotná asi taky nebudu. Nicméně neházím flintu do žita,vím,že to brzy přijde. Jak u mě tak u tebe.

georgina_
17. pro 2016

já věřím pořád, každý měsíc, neupínám se na to, protože mám hromadu jiných starostí a spousty práce, ale vždycky jsem tak zklamaná...zdravotně se zdá být vše v pořádku, no ale očividně není...a když se k tomu přidá okolí, kdy ze všech stran furt slyším, kdo rodí nebo bude, tak si říkám, co je sakra špatně??? ☹ No tak za týden další snažení, ještě že je aspoň to snažení příjemné 😀

luj89
17. pro 2016

ahoj, taky myslím, že ty příznaky nebudou těhotenstvím, ale nějakým bacilem. Což teda nevylučuje těhotenství 🙂

ivuskaaa93
autor
17. pro 2016

Ja se na to taky neupínám,až to přijde tak to přijde.. Ja teda nehlídám ani ovulaci,prostě to nechávám osudu,i když vždy tajně doufám,ze to klapne.
Ano taky mi vždy přijde líto,že nějaká známá oznamuje těhotenství nebo se chystá k porodu... Ale na druhou stránku si říkám,že až to přijde,bude to stát za to. .. A taky se budem těšit z toho všeho. Přesně tak,ještě,že to snažení je tak příjemné 😁 snad se nam to brzy povede a oznámíme si to nastejno 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru