Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můžou antibiotika ovlivnit těhotenský test?

nikinu
21. zář 2018

Ahojky jsem po clostylu a injekci Ovitrelle na dovce mi 4den test ukázal dvě čárky 5 den jsem dostala zánět mocaku a šla k místnímu Dr. a dostala slabé antb. doma už test byl negativní.je možné že antb.mi ovlivnili test nebo to je nemožné?četla sem na netu že teh.test zánět neukazuje a někdo zas píše že ukazuje tak nevím na čem sem snažíme se skoro už rok o mimco a mám endometrozu ☹️

maice
21. zář 2018

@nikinu 4.den byly dve carky po ovitrellu (obsahuhe hcg). Smysl delat test ma tak po 12-14dnech ;)

nikinu
autor
21. zář 2018

@maice mě právě Dr. řekl že si testy mám vzít sebou na dovču že to 3den už půjde poznat...

evawest
21. zář 2018

@nikinu Nene, jak rika maice, Ovitrelle obsahuje hCG a muze ovlivnit vysledek tehotenskeho testu jako pozitivni az 10-12 dni po injekci. Samozrejme nekdo ji muze mit ze systemu uz treba po tydnu, ale 4 dny je opravdu malo.

nikinu
autor
21. zář 2018

Ok počkám až na ms 😊,ale četla sem že to docela pomohlo ten clostyl+Ovitrelle já sem zatím po první injekci,takže pochybuju že to vyslo

nikinu
autor
3. říj 2018

Test sem si dělala ještě doma jak sme přiletěli z dovci a byl negativní,přišla ms ale jen tři dny může to být tema praskama?páč sem ještě dostala prášky na průjem☹️

Sem začni psát odpověď...

Odešli