Můžu být 4 týdny po revizi těhotná? Máte zkušenost?

slunicko.lucinecka
22. čer 2009

Ahoj holky, potřebuju poradit a možná i uklidnit....zítra to budou 4 týdny od revize (dočištění po spontánním potratu)...takže teotericky bych to zítra měla dostat (vím, že je rozmezí 4-6 týdnů)...jako formu antikoncepce používáme přerušovanou soulož, ale už skoro týden mě bolí podbříšek, v kříži, všecko mě rozbrečí a mám hrozný chutě (po revizi sem zhubla během dvou týdnů asi 3 kg... a ty mám během týdne zpět)...bojím se, že bych mohla být těhotná, i když se mi to zdá hoooodně nepravděpodobné, protože v těle prý ještě 2-3 týdny po revizi zůstává hcg....sem z toho zmatená...nemáte někdo podobnou zkušenost nebo hlavně, jestli je to vůbec možné...moc děkuji za reakce...

strouzek
22. čer 2009

sluníčko možný je všechno, zkus testík, buď tam budou // a může to být dobré, holčin po revizi co do toho práskli hned je plno a vše v pořádku a nebo těhu nejseš a bouří se ti hormony. já 2. měsíc po revizi měla ty samé příznaky, spoždění mrchy 10 dnů, dokonce falešně pozitivní test a těhu jsem nebyla!!! což vím naprosto jistě jelikož sex nebyl 😉 mrcha přišla až po vyvolávačce a od tý doby zase v pohodě. 😉

slunicko.lucinecka
autor
22. čer 2009

ok, děkuju 😉 zkusím ho...těhu bych byla ráda, ale zdá se mi to moc brzo, radši bych tu jednu nebo 2 ms počkala...

k.jolanka
22. čer 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, před pár lety jsem prodělala revizi, tenkrát to bylo těhotenství neplánované, ale i tak jsem se na něj samozřejmě těšila ale hned po první návštěvě mi doktorka řekla že již nežije a šla jsem na revizi..těhotenské příznaky jsem měla co si tak pomatuju asi do toho 5tt a poté již nic až do 7tt kdy došlo k revizi. Což se mi zdá logické, když plod přestane růst, že se děloha dále neroztahuje, nemáte ani nevolnosti..ale na webu jsem četla, že jedna slečna měla všechny příznaky těhu a stejně měla zamlklé těhotenství. Jsem teď skoro na konci třetího a tento týden jsu po měsíci k doktorce na kontrolu, celkem se bojím, zda je vše ok, příznaky mám stále, bolení břicha, chodím často na záchod ráno nevolnoti, ale vlastně ani na toto se tedy nemohu na 100% spolehnout? můžete mi nějaká napsat své zkušenosti, jak vy jste to měli s revizí? a jak vám vyšlo další těhu po revizi, zda bylo již vše ok...děkuji za odpovědi a mějte se fajn🙂

slunicko.lucinecka
autor
22. čer 2009

joli, já myslím, že nemusíš mít strach...někdo má nevolnosti a příznaky celý těhu, někdo ne, podle toho to určitě nepoznáš...vím, že je to těžký, když už sis tím prošla...myslím, že když si zvládla první 3 měsíce, tak už by to mělo být v poho 🙂 uvidíš po kontrole a pak dej vědět.... a taky by mě zajímalo, jak to u vás bylo s dalším těhu po revizi....

k.jolanka
22. čer 2009

slunicko.lucinecka: děkuju za odpověď a povzbuzení 😉 no jde o to, že já byla naposled u doktorky v 7tt a objednala mě až za měsíc, což bude tento týden, tak snad se mimčo drží a je všechno ok. Jo to máš pravdu, že jakmile si tím člověk jednou projde, tak další těhotenství prožívá trochu v nejistotě a v obavách, aby se to neopakovalo.
S těhu po revizi? Doktor mi doporušil, abych další těhotenství zkusila za půl roku, určitě je možno dřív, ale myslím, že ty dva tři cykly by měly proběhnout, už kůli obnovení sliznice po revizi, nebo tak nějak mi to vysvětlil..já měla navíc po revizi bolesti v podbříšku, takže jsem nasadila hned jak to šlo antikoncepci, mé těhotenství tenkrát nebylo plánované a problémy s tehdejším přítelem mě ani nevedly k tomu se o to znovu pokoušet.
Stavy co píšeš, jsem měla taky, po revizi musíš vlastně dodržet "šesti nedělí" já jsem během toho hrozně nabrala, měla jsem děsný chutě a výkyvy nálad, ale přikládala bych to hormonům a všem změnám..a ty se o mimčo budeš pokoušet hned? Já jsem se bála, že s otěhotněním po revizi budu mít nějaké problémy, lidi mě celkem strašili, ale vysadila jsem antikoncepci a druhý měsíc se to povedlo, takže přeju hodně štěstí i tobě 🙂

slunicko.lucinecka
autor
22. čer 2009

jolanko, to je normální, že jsou kontroly po měsíci...
mě po revizi řekli, že mám dodržet šestinedělí 2 týdny, pak zajít na kontrolu, u dr sem byla a bylo všecko ok, po revizi sem krvácela asi 4 dny jinak se nic nedělo...je mi vážně jak před ms, ale trvá to dýl než normálně, což asi je normální, že to teď bude nenormální 😀 chtěla sem počkat na ms a pak se prostě nechránit nijak ať to dopadne jak má 🙂 mám doma 9ti měsíčního prcka, tak to zatím nijak extra nehrotím🙂

slunicko.lucinecka
autor
27. čer 2009

Ahoj všichni...
tak v úterý sem dělala test a nic...ale dál ms nepřichází a je mi čím dál hůř...začíná to odpoledne, je mi hrozně slabo, klepou se mi ruce, manžel mi říkal, jestli to není tlakem, že mu taky včera bolela hlava, ale byly tu 2 bouřky a venku už je příjemně, tak nevím...taky mi zase "vadí" kojení, mám hrozně citlivý prsa a někdy hodně bolí (stejně jako u minulýho těhu)....asi počkám týden dva a zkusím znovu test, nic jinýho asi nejde vymyslet, že? ☹

lajla
30. čer 2009

Ahoj holky tak ja jsem cerstve po revizi v 6tt..zkolaboval gestacni vacek..a mi dr rekl, ze se ma cekat tri az sest mesicu..me se ty tri stejne vyhnout☹(((( pritel je na celou dobu pryc☹(((((
slunicko..ja myslim, ze o tehu nejde...parkrat jsem mela podobne priznaky, ale ty jsem si vsugerovavala..psychicha je strasna vec..preji ti, at se mimi co nejddrive podari...

kopa
30. čer 2009

Ahoj holky,
když budete chtít můžete se přidat k nám do tématku https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Je nás tam spousta po revizi,jak po Missed abort tak i po spont.potratu. 😔
Převážná část už jsou těhulky a zbytek jsou snažilky.

Jsem príma parta 😵 😉

neelia28
6. únor 2013

Ahoj holky,
prosím můžete mi poradit, v prosinci jsem prodělala revizi a nyní stále čekám na menstruaci, je to už 7 týden a menses nikde.Nevím, jestli mám ještě počkat nebo se objednat k lékaři.říkali mi počkat 6-8 týdnů.děkuji za odpověď

andulinka1991
19. črc 2013

ahoj mam takovy dotaz byla jsem v utery na potratu bylo mi receno ze nemuzu na slunicko a ani do solarka? ☹

salomee
19. črc 2013

@strouzek 🙂 To je docela vtipný, že jsi si teda dělala test🙂

milada2
19. črc 2013

@andulinka1991 A jaky je teda ten dotaz...? 😉

majdadavid
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucieperkova
14. lis 2017

Dobrý den chci se zeptat jsem 20dni po revizi plod se přestal vyvíjet v 6tydnu. Má otázka zní sílí čárka na testu? Je to špatně vidět este mě se zdá že sílí dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru