Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můžu být těhotná? 🙂

miskacerna
17. čer 2016

Holky, 13.5. jsem vysadila antikoncepci a po menstruaci jsme měli nechraneny sex každý den. Nyní mám už přes týden velmi citlive až bolestive bradavky, tvrdnou a zvetsujou se mi prsa. Mam nevolnosti a jim věci co normalne ne a pořád škytam a často chodim na záchod. Od 18teho jsem ještě menses nedostala aLe na to se spoléhat nemůžu. Mam to nepravidelný. Test jsem si dělala ve středu a vyšel negativní. Jaka je pravděpodobnost že bych mohla byt těhotna? Děkuji za odpověď

misula29
17. čer 2016

to je furt dokola totok😀 Projdi si diskuze se stejným názvem ,a že jich tady je a dozvíš se odpověď 😉

g_m
17. čer 2016

@miskacerna Hej věšteckou kouli fakt nemáme... Máš šanci tak 50 na 50 a větší prsa či citlivé bradavky můžou být příznakem PMS, to jsem měla každý měsíc. Tělo se dává po HA dokupy. A souhlas s příspěvkem nade mnou - takových dotazů je tu milion a nikdo ti přesně neodpoví.
A teda nerozumím, kdy to máš dostat. 13.5. jsi vysadila a tu menstruaci, kterou zmiňuješ, jsi měla teda kdy?

uhz
17. čer 2016

Je to otravne, podobne prispevky by fakt mely padat do spamu. Takze jednou provzdy: nikdo na Koniku prece nema kristalovou kouli!

blecha94
17. čer 2016

A co zkusit test? 😅

miskacerna
autor
17. čer 2016

Koukám že jsem narazila.. test jsem zkoušela a vyšel negativní. to je myslím v příspěvku psáno. Chápu že je tu toho mnoho ale každý případ je myslím specifický a pokud vás to otravuje tak to ignorovat? Poslední ms jsEm měla od 14-18

misula29
17. čer 2016

@miskacerna přesně, odpověděla sis sama, každý případ je specifický 🙂 Takže odpověď je možná ano, možná ne ,víc asi z nikoho nedostaneš 🙂

blecha94
17. čer 2016

@miskacerna Těhotná být můžeš. Každý, kdo měl nechráněný pohlavní styk, může být těhotný. Víc ti tu ale nikdo nepoví.

andreaandrejka
17. čer 2016

Muzes a nemusis. Vic ti k tomu asi nikdo momentalne nerekne.

Sem začni psát odpověď...

Odešli