Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můžu být těhotná? 12 dní zpoždění, test negativní

anita_123
10. říj 2016

Dobrý den, jsem zde úplným nováčkem, tak vám všem děkuji za případné odpovědi a Vaše zkušenosti. 🙂 Průměrnou délku cyklu mám 31 dní, ne vždy úplně pravidelnou, někdy se MS dostaví +- nějaký ten den. Zhruba jednou za 3/4 roku mám i týdenní zpoždění. Dnes mám 12 dní zpoždění, což je tedy 43DC. Včera test negativní. Nějaké těhotenské příznaky( snadno zaměnitelné i s těmi předmenstruačními) mám- stálé tlaky, občas píchání v podbřišku, bílý hustší a hojný výtok, v počátku citlivější bradavky, už třetí den se k nim přidává i bolest prsou, především ze stran a večer mně vždy hrozně bolí nohy a klouby. Na prsou se lehce zvýraznily žilky a prsa mám i trochu zvětšená. Za 2 dny jdu k mudr, tak už jsem nedočkavá.. 😀 proto by mě zajímaly vaše zkušenosti? Mohu být těhotná i přes včerejší negativní test? A pokud jsme se i pokusili 10. a 11. den zpoždění, může dojít k početí? Stalo se to některé? Moc děkuji. 🙂 🙂

petuliee
10. říj 2016

já otěhotněla chviličku před MS takže se na tehotenství přišlo zhruba po 18dnech po vynechané ms, těhotná být můžeš ale nemusíš 🙂 držím palce at to dopadne podle tvých představ 🙂

anita_123
autor
10. říj 2016

@petuliee Děkuji 🙂 Snad tedy budu, ale do středy k mudr snad ani nevydržím, jak jsem nedočkavá výsledku 🙂

petuliee
10. říj 2016

to věřím, já u dr byla chviličku po očekáváné MS dr nic nenašla co by naznačovalo těhotenstvi, a za 14dní když MS stále nedorazila // 🙂

msimankova
10. říj 2016

Bolest v prsou by mohla byt priznak, nepali te zaha? 🙂

lienocka2044
10. říj 2016

Ahoj, mne dlho test ukazoval len jednu ciarku, už si celkom nepamätám ale zdá sa mi ze dva týždne isto. A tehotná som bola. 🙂 a mala som dosť leskle oči, ako na chorobu 🙂 daj potom vedieť ako si dopadla

Sem začni psát odpověď...

Odešli