Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

ucianek
8. únor 2017

@maslicko ahoj nevím zda to byla odpověď na mě, ale jestli ano tak se chci zeptat jak je možné že testy jsou negativní?

lucaaaaaaqa
8. únor 2017

Ahoj chtěla bych se na něco zeptat.
Jsem ve 2-3 týdnu a doktor mi řekl ze tam ještě není nic moc vidět ze neví jestli to nahodou nebude mimodelozni mám bolení pod bříškem jako bych to mnela dostat nevíte co to muže být ? Myslíte ze to dostanu a když Jo znamená to ze jsem o mimi přišla ? Dekuju za odpověď

lucaaaaaaqa
8. únor 2017

Ahoj chtěla bych se zeptat jsem ve 2-3 týdnu a doktor mi řekl ze tam ještě nic není a ze nemůže vyloučit ze to není mimo děložní bolí mě pod bříškem jako bych to mnela dostat nevíte co to muže být co když to dostanu ? Mám jít v pátek na kontrolu jestli už tam někde něco je vidět nebo ne děkuji

maslicko
8. únor 2017

@ucianek aha tak jedině že bys ještě měla pozdě ovulaci...Někdo ji má těsně před menzes...A proto by to na testu ještě nebylo vidět...

lucaaaaaaqa
8. únor 2017

@maslicko udělala jsem si 5 testu a všechny pozitivní na digitálním bylo 2-3 týdny tak nevím :(

ucianek
8. únor 2017

@maslicko no uvidím nechám se překvapit až půjdu k doktorovi.. moc děkuji

salenas
8. únor 2017

@lucaaaaaaqa ve druhém třetím týdnu ještě nemůžeš vědět,zda jsi těhotná. V den vynechání menzes se to bere jako 4 tt,takže jsi testovala ještě před menzes a tu jsi ještě nedostala nebo jak to počítáš ?

lucaaaaaaqa
8. únor 2017

@salenas no menstruaci jsem mnela dostat teď 2heho ale nedostala takže zítra je to týden spozdeni a když jsem si dělala dva dny po tom co jsem to mnela dostat test tak se mi ukázalo 2-3 týdny takže vůbec nevim

maslicko
8. únor 2017

@ucianek není zač a držím pěsti 😉

salenas
8. únor 2017

@lucaaaaaaqa tak to zhruba vychází od oplodnění. Na ultrazvuk brzy, většinou něco bývá, když je hcg kolem 1000 jednotek, držím palečky 🙂

lucaaaaaaqa
8. únor 2017

@salenas moc děkuji 🙂))

ucianek
8. únor 2017

@maslicko moc děkuji,, jen doufám že to nebude nic vážného.. :( už jsem si prošla rakovinou děložního čípku,, takže bych nerada, aby to bylo něco horšího..

maslicko
8. únor 2017

@ucianek já si dělala před menstruaci taky testy a byly negativní...A.pak přišla ta menzes co už sem těhotná byla...Ale já sem měla ovulaci až kolem 21 dne cyklu...Takže vcelku pozdě..A ty prsa mě taky trápily. Myslela sem že už to mám vsugerovane...No a pak po menzes sem další měsíc tak divné zašpinila během 15DC což mi bylo divné no a na testu už byly dálnice jako.blazen...A když sem šla na gyndu byla sem už skoro 7 TT😂

ucianek
8. únor 2017

@maslicko no on se do mě udělal 14ledna pak jsem to dostala teda tak zvláštně,, a pak jsme spolu spali znovu a to už si není jistej jestli mu neuletela kapka,, 🙂 jinak zatím neplánujem takže to máme ven,, 🙂 ale jak se říká náhoda je blbec.. 🙂 Ale teď v sobotu byl test negativní a v neděli taky, ale byl to ten papirkovej,, Tak uvidím jestli dostanu menstruaci.. každopádně jsem celkem vystrašená co by to mohlo být.. teď mě zase bolí v podbřišku jak kdybych to měla, ale nemám.

maslicko
8. únor 2017

@ucianek ona možná teprve přijde.

ucianek
8. únor 2017

@maslicko tak má přijít 15cteho tak uvidím jestli přijde a nebo nepřijde. Přemýšlím jestli udělat ještě jiný test..

maslicko
8. únor 2017

@ucianek já bych počkala a uvidíš 😉

ucianek
8. únor 2017

@maslicko jj počkám a uvidím a nebo půjdu někam k doktorovi.

ladymarion
24. únor 2017

Dobrý den poslední dobou mě trápí trochu žalůdek :( a zároveň neskutečná chuť na jahodovy kefír, ten dva dny piju jako vodu...Nakonec jsem však dnes Menstruaci dostala. Můžu i přes to být těhotná ??

qwertyn
24. únor 2017

@ladymarion Nejspíš ne, to, že tě trápí žaludek a máš chuť na kefír těhotenství opravdu nepotvrzuje 😀.

absintka19
24. únor 2017

@ucianek tak jak?

ucianek
25. únor 2017

@absintka19 dostala jsem menstruaci ikdyz nebyla tak silná opět a byla kratší než sedm dní.. ale test negativní stále,, a prsa odešla s menstruaci..Tak už nevím.. :/ volala jsem k doktorovi a tam mi sestřička řekla, že mám přijít až v dubnu, že to nic nebylo.. Takže fakt nevím co to je... :(

salinka
5. bře 2017

Ahoj všem, ještě jednou dotaz, prosím máte tady některá zkušenost se špiněním, výtokem či krvácením mimo cyklus? Opět novinka pro mě, do ms tak tři dny dnes špinění, růžový výtok - to neznám, ms prostě jako hodinky normálka...možná blbost ale po té zkušenosti...no myšlenky jdou hlavou co se děje... děkuji za odpovědi 🙂

dydlyn
7. bře 2017

Dobry den . Cttela bych se pridat. Pred 2 tydnama me bolelo pod brisku a prsa jsem mela jak balony a na dotek citlive bradavky tak jsen si delala test a bylu tam 2 carky ale pak se najednou zacala stracet pak jsem dostala mesicky ktere trvaly 5 dni a boli me stale prsa a podbrisku .zde pisilam foto jestlu tam vydite ducha nebo ne dcera ho tam vydi 🙂

salinka
7. bře 2017

@dydlyn myslím že jsi otěhotněla ale časně potratila, možné je to mít ms a být těhotná ale to by vydržel i pozitivní test, sílil a ne slábnul...já na testu nic nevidím ... je mi líto, stává se to často bohužel...

dydlyn
7. bře 2017

@salinka dekuji za odpoved 🙂

salinka
7. bře 2017

@dydlyn Za málo, doufám že se brozo podaří pokud si to přejte 🙂

dydlyn
8. bře 2017

Moc si prejeme snazime se rok🙂

salinka
8. bře 2017

@dydlyn Tak to moc držím palečky, at se brzo podaří 🙂

salinka
8. bře 2017

tak důvod už je na světě.....koukám na dvě čárky na testu....tak ted aby to bylo v pořádku po té předchozí zkušenosti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru